Genel

İNANMAMIŞLAR ORDUSU


   Kazanmanın temel ilkelerinden birisi zafere inanmaktır. Yani İNANMAMIŞLAR ORDUSU ile zafer kazanılamaz. Zaferin kazanılmasının kaçınılmaz ve parmaklarının ucunda iken , nasıl olurda tarihin hatalar ile dolu inanmamış ordusu omuz omuza veripte kaybetme arzusu ile yanıp tutuşmaktadır ve şartlanmıştır? Bu utanç ve hata zincirini tarih asla unutmaz , unutturulmaz.
   Kendi yetişmişlerini dışlayan , elindeki değerlerini yok sayanlar elbette ki tarihin en büyük tokatını yiyecek olanların yeri tarihin tozlu sayfaları dahi değildir. Bir zamanlar diye yola çıkıp , her defasında yolda bıraktıklarının da hesabı muhakkak ki ağır olacaktır. Tarihin en beceriksiz ve yetersiz kadroları sözüm size ki ; kazanılacak olan ve kabiliyetsizliğiniz ile kaybedilen tüm sonuçların vebali elinizdedir. Hiç bir vasfı olmayan , ahbap ilişkisi ile yola çıkanlar en kısa zamanda enkaz altında kalmayı kabullenmişlerdir.
   Yanı ve yardakçısı ile iki başlılık çıkaran , uydurduğu yalanlara kendi de inanan bu inanmamışlar ordusu vebalin ve dışlayanın da ta kendisidir. İnsanları ötekileştirmenin , insanları dışlamanın beceriksizliği de insanlara mal etmenin kazancı yok , kaybı çoktur. Hayatında hayallerinin bile almadığı yerlerde oturanlar çok değil kısa bir zaman sonra oturacak merdiven altı dahi bulaöayacaklardır. Tavsiyem o dur ki ; olmayan aklınızı az da olsa aklınızı başınıza alınız.
   UNUTMAYINIZ...
   BÜYÜK ZAFERLER , BÜYÜK İNANIŞLAR İLE OLUR.
   sAYGILARIMLA...

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment