Genel

Zeybekten İnternet Habercilerine Ziyaret

Ak Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, ziyaretleri kapsamında dün Afyonkarahisar İnternet Habercileri Derneğine (AFİHAD)’a kalabalık bir ekip ile ziyaret gerçekleşti

ZEYBEK İNTERNET HABERCİLER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

Ak Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, ziyaretleri kapsamında dün Afyonkarahisar İnternet Habercileri Derneğine (AFİHAD)’a kalabalık bir ekip ile ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette başkan adayı Zeybek’i dernek başkanı İsmail Ögeday, başkan yardımcısı Mustafa Dağhan, Dernek üyelerinden Faruk Kılınç, Doğancan Gürsan, Dilek Tür karşıladı. Ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Ardından Dernek Başkanı İsmail Ögeday, Derneğin çalışmaları ve faaliyetleri hakkında Zeybek’e bilgiler verdi.

Başkan Ögeday verdiği bilgiler doğrultusunda şu ifadeleri kullandı;

“ Öncelikle bu nazik ziyaretinizden dolayı sizlere ve ekibinize çok teşekkür ediyorum. Derneğimiz 2014 yılında kısa adı AFİHAD yani Afyonkarahisar İnternet Habercileri Derneği olarak kurulmuş bir dernektir. Yaklaşık, 5 yıldır bu derneğin başkanlığnı yürütmekteyim.

Tabii bu zaman zarfında, dernek olarak bizler çok güzel işler başardık. Bunlardan bazılarını sayacak olursak, derneğimize üye olan kardeşlerimizi birbirleri ile kaynaştırma adına çeşitli toplantılar, yemekli ve kahvaltılı istişarelerde bulunduk, yine Ramazan aylarında Derneğimiz adına kurulduğumuz günden bu yana kardeşlerimize ve üyelerimize kaynaşma iftarları düzenledik, diğer yandan Çanakkale gezisi, Sandıklı Akdağ Tabiat parkında 2 günlük kamp, Afyonkarahisar Valiliğimizce ortaklaşa olarak, üyelerimize eğitim sertifikası programı düzenledik.

 15 Temmuz Darbe girişiminin ardından, ilimizde o dönem Meclisimizde temsil yetkisi olan 3 siyasi Partinin il Başkanını bir araya getirerek, hiç bir siyasi söylem yapmadan birlik ve beraberlik mesajı vurguladık. Yine Üyelerimize derneğimize ait üye  kimlik kartı kazandırdık, talihsiz bir olay nedeni ile, ceza evine düşen bir basın mensubu kardeşimizin, kurtuluşuna vesile olduk.

 Son olarak çok sayıda gazeteci ve muhabir kardeşimizin, TOKİ’den ev sahibi olmasını sağladık. Allah nasip ederse seçimlerin ardından çok daha güzel projeler ile kardeşlerimizin yararını ve menfaatini ön planda tutarak, yeni projeler gerçekleştireceğiz.” Dedi.

Ak Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ise, derneğin yürüttüğü bu güzel faaliyetler adına başarılarının devam etmesi temennisinde bulundu. Zeybek konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

“ Öncelikle bu güzel hizmetlerinizin ve projelerinizin devamını diliyorum, Allah utandırmasın bizleri de ziyaretimiz nedeni ile kabul ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Malum önümüzde 31 Mart mahalli idareler Yerel Seçimleri var.

 Bizler ekip olarak sahadayız, tabir yerinde ise sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmamacasına çalışıyoruz. Çok şükür sahadaki durum çok güzel halkımızın bize olan itimatı ve güveni sayesinde Allahın izni ile bu seçimleri alacağız.Sizler basın mensupları olarak son derece önemli olan bir görevi icra ediyor ve yerine getiriyorsunuz, bizim duyan kulağımız, gören gözümüz, tutan elimizsiniz.

Bizler Parti olarak ve parti mensubu olarak, ayakları yere basan mantıklı projeler ile halkımızın karşısına çıktık, geriye dönüp baktığımızda uzağa gitmeye gerek yok sadece Afyonkarahisar’a 18 yıllık iktidar döneminde en iyi hizmeti de yine Ak Parti vermiştir. O nedenle bu son derece önemli bir nokta bu yönde halkımız son derece bilinçli kime oy vereceğini, kimlere yetki vereceğini gayet iyi bilir.

Allahın izni ile bu seçimlerden de misli ile kazançlı çıkacak olan, yine Ak Partimiz olacaktır. Burası da Ak Partinin kurulduğu bir yer bir nevi Ak Parti’nin kalesi konumunda, İnşallah bu seçimlerde de Afyonumuzda bayrağımızı en iyi şekilde dalgalandıracağız” Dedi.

Yapılan ziyarete Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek’in yanı sıra, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Ferda  Ertürk ve çok sayıda partili katıldı. Ziyaret çekilen toplu hatıra fotoğrafının ardından sonlandırıldı.