EKONOMİ GÜNDEM

AKRON TASARIM’DA MUHTEŞEM İŞLER

Yapı sektörüne yenilikçi çağdaş ve modern mimariyi getiren bir kuruluş..

Asım Kurgan bey ve değerli ekibi gerçekten kaliteyi zarafetle birleştirip son derece göz alıcı işler yaparak yapı sektörüne ayrı bir renk getirmeye devam ediyorlar. Kullandıkları yapı ve kimyasal işler hem çok kaliteli hem de inanılmaz derecede muhteşem işlerin baş mimarı gibi.. Endüstriyel ürünler tasarım zevkleri ve kullanılan kaliteli malzemeler sonucu gerek evinizin gerek yapılarınızın segmentleri tamamen değişiyor. Özellikle ankastre ürünlerin markaları tasarımları ve yerleşimleri konusunda AKRON YAPI VE TASARIM kalitesiyle adeta imzasını atıyor.

“Smeg yeni Galileo teknolojisi ile tüm fırınlarında pişirme sistemini daha üst seviyeye çıkarmaktadır.

Özel dizayn edilen iç yapısı, patentli fan yapısı ile artık yemekleriniz çok daha hızlı ve iyi sonuçlarla hazırlanmış olacak.”

#smeg #akrontasarım #smegturkiye #smegitalia #smeg50style #smegitalia #smegitaly #smegkitchen #smegmutfağı #afyonkarahisar

Yüksek yük kapasitesi, basınç ve direnç gücü ile endüstriyel alanlar için Heavy Duty.

Yapı Malzemeleri denince akla ilk AKRON imzası geliyor desek yeridir.

Ak Parti İl Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Av. Talha Hüseyin Akkaya, Kurgan Yapı Firma Sahibi değerli dostumuz Mimar Asım Kurgan, Tügva Eski İl Başkanı değerli insan İnş. Müh. Yunus Emre Korkmaz’a ve Sait bey’e Hayırlı Olsun ziyaretlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum.

Kurgan Yapı ve değerli dostlar ile GOLD Ev & Ofis Mobilyaların ‘dalar.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odasını

TEBRİK ZİYARETİ

İş insanı Asım Kurgan, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. Kurgan, üst üste 4’üncü kez ATSO Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Serteser’i tebrik ederek “hayırlı olsun” dileklerini iletti.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ziyaret dolayısıyla Kurgan’a teşekkür etti.

Akron yapı ve tasarım nerede mi?  işte adresi: Hattatkarahisar Mahallesi Atatürk Caddesi No:125/ A Merkez / AFYONKARAHİSAR

(0272) 217 07 77

info@akrontasarim.com

akrontasarim.com