GÜNDEM

Belediye Başkanı Serkan Koyuncu Hayırseverimiz Tarafından Emsal-mustafa Şahin Anaokulu Bünyesine Kurulan Oyun Grubu Açılışına Katıldı

Çocuklar bizim dünümüz, yarınımız ve geleceğimizdir diyerek açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu;’ Ülkemizin geleceği için çocuklarımız çok önemli. Onlar bizim yarınlarımız. Çocuklarımızın daha sağlıklı, güvenli ortamda eğitim almaları ve oynayabilmeleri için bizler hayırsever vatandaşımızla birlikte her türlü desteği veriyoruz. Bu vesileyle Emsal-Mustafa Şahin Anaokulu bünyesine oyun grubu kazandıran hayırseverimiz Mehmet Cemil Çıldır şükranlarımı sunuyorum.’ dedi.

Emsal-Mustafa Şahin Anaokulu tarafından eğitime verdikleri desteklerden dolayı Kaymakamımız Osman Bilici, Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu, hayırseverimiz Mehmet Cemil Çıldır’a teşekkür plaketi verildi.

Açılış programına Kaymakamımız Osman Bilici, Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Gürkan Emeksiz, okul müdürümüz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimizle velileri katıldı.

>> RTURKAI.