GÜNDEM

Camiler Ve Din Görevlileri Haftası İçin Kahvaltı Etkinliği

CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI İÇİN KAHVALTI ETKİNLİĞİ

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, ’??Camiler ve Din Görevlileri Haftası’ nedeniyle kahvaltı programı düzenledi. Zeybek Başkan, birlik ve beraberlik mesajı verdiği programda İl müftülüğü personeli ve din görevlilerinin Camiler ve Din Görevlileri Haftasını tebrik etti.

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in ev sahipliğinde Belediyemiz tarafından düzenlenen kahvaltı programında şehrimizde görev yapan din görevlileri ile bir araya gelindi. Başkanımızın tensipleri ile düzenlenen etkinliğe Valimiz Doç.

Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, İl Müftüsü Sinan Kazancı, Belediye Başkan Yardımcımız Murat Öner, il müftülüğü personeli ve din görevlileri katılım sağladı. Program duaların okunması ve toplu resim çekinilmesi ile sona erdi.

’HAYIRLI HİZMETLER YAPMAYI ALLAH NASİP ETSİN’

Belediye Başkanımıza teşekkürleri ileten İl Müftüsü Sinan Kazancı konuşmasında; ’Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebeti ile Sayın Belediye Başkanımızın din görevlilerinin onuruna vermiş olduğu kahvaltı programımızın birlik ve beraberliğimize, faydalı hizmetler vermemize vesile olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum. Huzurlarınızda Başkanımıza böylesine güzel birliğimize ve beraberliğimize katkı sağlayacak bir programı tertip ettiği için hepiniz adına şükranlarımı arz ediyorum. Sayın Başkanıma çok teşekkür ediyorum.

Böylesine güzel bir günde aramıza teşrif ederek bizleri onurlandıran Sayın Valimize de şükranlarımı arz ediyorum. Sizlere de hassaten Sayın Başkanımın davetine icabet etmenizden ötürü teşekkür ediyor, camiler ve din görevlileri haftanızın hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum’ dedi.

BİRLİĞİMİZ VE BERABERLİĞİMİZ DAİM OLSUN

Konuşmasında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Başkanımız Mehmet Zeybek; ’Camiler ve Din Görevlileri Haftasının ülkemize hayırlı neticeler vermesini temenni ediyorum.

Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun. Sayın Cumhurbaşkanımızın her zaman ifade ettiği gibi bir olursak iri oluruz sözünü kendimize şiar edinelim diyorum. Ülkemizin üzerinde oynanmak istenilen oyunların farkındayız.

Cenab-ı Allah kötülüklere fırsat vermesin diyor, Camiler ve Din Görevlileri Haftanızı tebrik ediyorum’ diye konuştu.

Valimiz Doç. Dr.

Kübra Güran Yiğitbaşı ise konuşmasında; ’Belediye Başkanımıza böylesine güzel bir ortamda bizleri bir araya getirdiği için teşekkür ediyorum. Din görevlilerimiz bizler için kıymetli. Çalışmalarınızla gurur duyuyoruz.

Yaptığınız işler çok zor ve kıymetli. İhlaslı ve yaptığınız güzel işlerde sizlerin her zaman yanındayız. Bu hafta vesilesi ile toplumumuza güzel temsiller ortaya koyabilecek çalışmaları gösteriyor olabilelim.

Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyor, Camiler ve Din Görevlileri Haftanızı tebrik ediyorum’ dedi. >> RTURKAI.