EKONOMİ GÜNDEM İLÇE HABERLERİ

CHP KÖKSAL” MASAL PARKI KADIN KOOP. PROJESİ

Köksal, Belediye Başkanlığı’na emin adımlarla ilerliyor

CHP Grup Başkanvekili, Afyonkarahisar Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, 3 yıldır hayalini kurduğu belediye başkanlığı görevine büyük bir azim ve kararlılıkla hazırlanırken hemşehrilerinden büyük destek görüyor. Saha çalışmaları hakkında bilgi veren Köksal, parti rozetini çıkardığını hatırlatarak,  “Ay yıldızlı rozetimizle bu memleketi kucaklayacağız” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi  (CHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, mahalle ziyaretlerinde yoğun ilgiyle karşılanıyor. Binlerce kişinin katılımıyla iftar programları düzenleyen Köksal, hemşehrilerinin desteğiyle sağlam adımlarla belediye başkanlığına yürüyor.

AY YILDIZLI ROZETİMİZLE BU MEMLEKETİ KUCAKLAYACAĞIZ

Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, seçmenlerinin 8 yıllık milletvekilliği performansını da değerlendirerek kendisine büyük güven duyduğunu söyledi. Köksal, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “3 yıldır ben belediye başkanları ile görüşüyorum. Birçok yere görevli olarak partim tarafından gönderildim. Başarılı belediye başkanlarımızla konuştum. ‘Başarılı olmak için ne yaptınız?’ dedim. Hepsi ortak olarak şunu söyledi: ‘Bir kenti seveceksin, iki arkanda kalıcı eserler bırakmak isteyeceksin. Dedim ki bunların ikisi de bende var. Ben memleketimi çok seviyorum ve arkamda güzel eserler bırakmak istiyorum. O zaman yola çıkmalıyım dedim. Vatandaşlarımızın teveccühü ve partimizin de ortak uzlaşısıyla bu yola çıktım. Sahada da hemşehrilerimiz çabamı görüyorlar. Afyonkarahisar’a hizmet etmek istediğimi ve 8 yıllık milletvekilliği performansımı da değerlendiriyorlar. Çünkü ben kimseye siyasi görüşünü sormadan, kimseyi ayırt etmeden, kim bana ulaşmışsa herkes için elimden geleni yapmaya çalıştım. Belediye başkanı olarak da aynı şekilde hiç kimseyi ayırt etmeden hizmet edeceğim. Parti rozetimiz çıktı, ay yıldızlı rozetimizle bu memleketi kucaklayacağız.”

MASAL PARKI VE KADIN KOOPERATİFİ PROJESİ

Afyonkarahisar’da özellikle bazı mahallelerin hizmetten yoksun bırakıldığına dikkat çeken Köksal, şöyle konuştu: “Fatih, Esentepe, Kanlıca ve Ataköy’ün ortak olarak kullanabileceği o bölgeye ortak hizmet edecek bir masal parkı açacağız. O bölgede yaşayan hemşehrilerimiz Uydukent’e gelmek zorunda kalıyor. Biz bu masal parkını o bölgeye de açacağız. Bir kadın kooperatifi projemiz var. Zafer Kadın Kooperatifi. Bu da evde üretim yapan kadınlar için. Onlar evde üretim yapıyorlar ama pazar bulamıyorlar. Ürettikleri ürünleri satamıyorlar. Biz kooperatifimizle birlikte ‘her ev bir atölye’ diyeceğiz. Hem Afyonkarahisar merkezde hem de büyük şehirlerde onların ürettikleri ürünlerin pazarlanmasına ön ayak olacağız.”