Genel

Ehline Emanet.

Merhaba değerli haber 272 takipçileri. Malum yerel seçimler yaklaştıkça siyaset arenası da hız kesmeden devam ediyor. Adaylara ve profillerine baktıkça işin şekli yavaş yavaş şekillenmeye başlıyor.

Merhaba değerli haber 272 takipçileri. Malum yerel seçimler yaklaştıkça siyaset arenası da hız kesmeden devam ediyor. Adaylara ve profillerine baktıkça işin şekli yavaş yavaş şekillenmeye başlıyor. Adayların içinde bence en şanslısı MHP’nin adayı Fatih ÇETİNKAYA’dır. Daha önce belediye başkan adayı olarak seçim geçirmiş ve öncesinde de belediye başkanlığı yapmış bir aday var. 2014 yılında aldığı oy , projeleri ve Afyonkarahisar halkının büyük beğenisini toplamış şimdi de tekraren aday olarak karşımıza çıkmış bulunmaktadır. Bu dönem ki adaylığında da gerçekten memleketimiz için çok ciddi projeler üretip Afyonkarahisar için neden oy verilmesi gerektiğini ciddi anlamda ispatlamış bir belediye başkanı olacak bir profil çizmiştir.


Elbette ki diğer adaylarda Afyonkarahisar da sevilen ve vizyonu olan kişilerdir. Ama özellikle Fatih ÇETİNKAYA’ya ayrı bir yer vermek istememin sebebi 2014 yılındaki seçimden bu güne kadar Fatih başkan afyonkarahisar’da fazla bir şey kaybetmemiş , hatta daha üstüne koymuş gözüküyor. Dün olduğu gibi bugünde konuştuğumuz hemen hemen her iki kişiden birisi afyon’da Fatih ÇETİNKAYA ismini söylediği görülmektedir.


Kendisinin de tabiri ile hem okullu hem alaylı olmasıda ayrıca avantaj sağlamaktadır. MHP’nin de ÜRETKEN BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI ile adayın projeleri birleşince mevcut adaylar içerisinde en şanslısı olarak görülmektedir. Seçimlere 30 gün kala Fatih başkan daha da Afyonkarahisar için birçok gündem yaratacak projeler üretecektir. Afyonkarahisar belediye başkan adaylarımızın tümüne şimdiden başarılar dilerim.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment