EKONOMİ GÜNDEM MAGAZİN

EKLERİSTAN (LARİSSA EVLERİ BÖLGESİ)

EKLERİSTAN (LARİSSA EVLERİ) MUHTEŞEM

Gerçekten karı koca inanılmazlar. Son derece şekerler ve hep güler yüzlüler. Sattıkları ürünlerle bu kadar benzeyiş olur diyoruz.

Değerli dostlarımızın işletmeleri ekleriyle ünlü ve tüm Türkiye de tek olan Ekler dünyası. O kadar çok çeşitleri var ki saymakla bitmez. Ailelerin özel anların doğum günlerinin günlerin hanımların vazgeçilmez klasikleri arasında yer alan ve enfes lezzetleriyle bu ekler artık Uydukent Larissa evleri bölgesinde EKLERİSTAN LARİSSA EVLERİ BÖLGESİ olarak hizmet veriyorlar. İşletmeciliğini muhteşem aile Nedim ve Büşra Savaş çifti yapıyor.

Mağazamız zaten cıvıl cıvıl.. Bunun yanında harika lezzetler yer alıyor. Yaklaşık 22 ila 24 çeşit ekler dünyası. Rengarenk doğal enfes  makaronlar, kavala kurabiyeleri sıcak ve soğuk içecekler ve daha neler neler.. Geçen sene Ağustos ayında açılan işletmemiz son derece şık ve hijyenik. Özellikle Uydukent bölgesinde oturan vatandaşlarımızın ve ailelerimizin sıklıkla tercih ettikleri inanılmaz bir mekân.

Değerli işletmecimiz Savaş ailesi büyük bir keyifle hizmetlerini sunuyorlar Sizede seçmek ve afiyetle yemek kalıyor. Neredeyse 600 ila 700 yakın ekler kalmıyor bile. Sipariş telefonları ise 0545 103 03 31

Eklerde ise Limonlu, Portakallı, Klasik, Çikolatalı, Antep fıstıklı, tahinli, kestaneli, vişneli ananaslı, elma tarçınlı,yaban mersinli,oreolu,beyaz çikolatalı,Hindistan cevizli, mochalı, frambuazlı, tiramisulu, amber, çilekli, bademli, bal kabaklı, incir cevizli, böğürtlenli, karamelli, muzlu ve ve sayamadığımız o kadar çok çeşit var ki. Hepsi inanılmaz lezzetli ve şahane.. Özellikle naneli makaronu denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Anlayacağınız Nedim ve Büşra savaş çiftinin keyifli sohbetleri, gülen yüzleri, sıcak ve samimi hallerine de ayrıca bayılacak ve müdavimi olacaksınız bizden söylemesi..