EKONOMİ GÜNDEM POLİTİKA SON DAKİKA

ENİS ARABACI, “BENİM HAYATIM AFYON” 

İYİ Parti Milletvekili adayı Mustafa Enis Arabacı, seçim çalışmasını Ambaryolu’nda sürdürdü. Esnafları ziyaret edip görüş ve önerilerini dinledi.

Seçim çalışmalarına aralıksız olarak devam eden Mustafa Enis Arabacı, pazar yeri ziyaretinden sonra şimdide esnaf ziyaretleri yapmaya başladı. Afyonkarahisar’ın en eski caddelerinden birisi olan Ambaryolun’nda esnafla buluşan Arabacı, “Ambaryolu Afyonkarahisar’ın gerçek nabzını tutan caddelerden biridir. Buradaki esnaf ve müşterileri şehrin ekonomik ve siyasi gerçeklerini tam olarak yansıtır. O nedenle ilk esnaf ziyaretimi buradan başlattım” dedi.

OYLAR HOCAYA

Esnaf ziyareti sırasında yakın ilgi gören Mustafa Enis Arabacı’ya, “Hocam hoş geldin. Keşke her aday sizin gibi olsa. Afyonkarahisar’a yaptığınız yatırımlar ve yüzlerce kişiye iş imkânı verdiğinizi biliyoruz. Allah yolunuzu açık etsin. Oyumuz size, bazen esnaf arkadaşlarla konuşuyoruz. Daha önce farklı partilere oy vermiş insanlarız ama bu kez oylar hocaya diye sizin için İYİ Parti’ye vermeye karar verdik. İnşallah sizi TBMM’de görmek istiyoruz” diye konuştular.

Esnaftan gördüğü ilgiden memnun kalan Mustafa Enis Arabacı, “İnanın yeni bir hayat mümkün. Ülkenin bu içinde bulunduğu bu krizden kurtulmak için çok fazla zamana gerek yok. Ülkenin kaynakları ve imkânları doğru ve yerinde kullanıldığı takdirde bir yıl içinde refaha erişiriz. Yeni bir anlayışa ve toplumsal barışa ihtiyaç var. İş adamı ve yatırım huzura ve güvene gelir. Ben yatırım yapan birisiyim. Bugün aldığımı yarın aynı paraya alamıyorum. Bu sürdürülebilir bir olay değil” dedi.

BENİM HAYATIM AFYON

Girdiği her iş yerinde bizim doktor gelmiş diye karşılanan Arabacı’ya en çok, “Oylar Hocaya” diye seslenilmesine gülümseyerek karşılayan Mustafa Enis Arabacı, “Gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ediyorum. Bende bu şehrin insanıyım. Üniversite hayatım dışında tüm yaşantım Afyonkarahisar’da geçti. Evim, ailem, işim, yatırımlarım bu şehirde başka bir yere gitmek gibi bir niyetim yok. Ben bu şehrin vekili, sizlerin vekili olmak için yola çıktım. Benim hayatım Afyon” dedi.