EKONOMİ GÜNDEM MAGAZİN

GAZLIGÖL’ÜN YÜZ AKI ÖZGÜL TERMAL

İlimiz Gazlıgöl havzasında bulunan gözde termal tesislerinden Özgül Termal yönetimi basınla bir araya geldi. Düzenlenen davette konuklarını ağırlayan otel yönetim kurulu üyeleri pandemi ve diğer nedenlerden dolayı basınla uzun zaman ayrı kaldıklarını ve bu buluşmayla birlikte il ve Gazlıgöl havzası için neler yapılabileceğinin buluşmasını gerçekleştirdiklerini anlattılar.

Özgül Termal Yönetim Kurulu başkanı Ali Özgül hem basını hem de internet medyasıyla birlikte olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtirken kurum ve işletmeleri hakkında basını bilgilendirdi. Özgül yaptığı açıklamada” Özgül Şirketler Grubu’nun Öncelikli Amacı Türkiye Ekonomisine Ve Afyonkarahisar Bölgesine Katkıda Bulunmaktır. Türkiye Ve Dünyanın Krizle Boğuştuğu Bir Dönemde Yatırımlarına Hız Veren Özgül Şirketler Grubu Özgül Termal Tatil Köyü Projesinde 350 Kişiye Istihdam Sağlamaktadır.

Özgül Şirketler Grubu Türkiye Ve Dünyanın Dört Bir Yanında Sağlık Turizminin En Önemli Unsuru Olan Termal Turizmin Tanıtımının Yanı Sıra Beş Bin Yıllık Şifa Kaynağını Buluşturmayı Amaçlıyor. Milli Kaynaklarımızdan Olan Termal Sularımızı Değerlendirerek, İnsanımızın Sağlığına Hizmet Etme Düşüncesinde Olan Grubumuz Sağlık-Turizm-Tatil Ve Yatırımı Bir Araya Getiren Konsepti Ile Bölgede Dikkatleri Üzerinde Toplamıştır” dedi.

Açıklama ardından basının sorularını da cevaplayan Özgül Termal Yönetim Kurulu Başkanı Ali Özgül yatırımlarına hız kesmeden devam edeceklerini belirtirken, ilimiz için büyük önem taşıyan afyon basınında her konuda destek ve işbirliğine ihtiyaçlarının önemine değinerek birlikte şehir için çok güzel şeyler yapabiliriz dedi.

KÜÇÜKKURT “TERMALDE ŞEHRİN YÜZ AKI TESİSLERİNDENSİNİZ”

Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyet Başkanı Sezer Küçükkurt ise konukseverliklerinden dolayı otel yönetim kurulu ve başkanına teşekkür ederek “Termalde özellikle Gazlıgöl de şehrin yüz akı olan bir işletme olduklarını belirterek, bir fabrika misali o kadar çok istihdamınız var ki bizler gerçekten sizler gibi yatırımcılarımızın şehrimiz ekonomisi ve katma değer kazanımları için sayılarınızın daha çok artmasını talep ediyoruz. Basın olarak bizden ne talep ediyorsanız memnuniyetle birlikte çalışabiliriz. Çok önemli bir görevi ifa ediyorsunuz. Çalışanlarınızla ve sizin başarılı yönetimlerinizle Gazlıgöl havzasında daha önce yaşanan bazı devre mülk sıkıntılarında en ufak bir probleminiz olmadan şehrimizin yüz akı olmanız ayrıca gurur kaynağı. Sizi ve çalışanlarınızı gerçekten kutluyorum “dedi. Program beraber yenilen öğle yemeği ile son buldu.