EKONOMİ GÜNDEM POLİTİKA

İYİ PARTİ YAĞCI, BİRLİKTE ÇİVİ ÇAKACAĞIZ.

Bu Şehre Bir Çivi Çakılacaksa Birlikte Çakacağız!

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, yoğun bir gün geçirerek pek çok yerde ziyaretlerde bulundu. Gerçekleştirdiği ziyaretlerin ardından önemli açıklamalarda bulunan Yağcı, sivil toplum kuruluşlarının kent yönetimindeki rolüne dikkat çekti ve “Sivil toplum kuruluşlarımız ile el ele vererek Afyonkarahisar için güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

İYİ Parti’nin Afyonkarahisar için belirlediği başkan adayı Alper Yağcı’nın günlük programında sivil toplum kuruluşlarına yapılan ziyaretler dikkat çekti. Bu ziyaretlerde Yağcı’ya İYİ Parti il yönetim kurulu üyeleri, İzzet Köken ve diğer parti teşkilatı üyeleri eşlik etti. Heyetin ziyaret ettiği yerler arasında Türk Kızılay Derneği Afyonkarahisar Şubesi, Afyonkarahisar Eczacılar Odası, Mimarlar Odası ve Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) yer aldı.

Alper Yağcı: “Afyonkarahisar için Güç Birliği Yapacağız”

Ziyaretler sonrası değerlendirmelerde bulunan Yağcı, “Bugün ziyaretlerimizin önemli bir kısmını sivil toplum kuruluşlarına ayırdık. Şehrin ve toplumun gelişmesine katkıda bulunan bu kuruluşlara teşekkür ediyorum. Onlar birçok alanda topluma hizmet etmeye devam ediyor. Biz de yerel yönetimler olarak bu kuruluşların yanında olmak ve destek olmak istiyoruz. İletişim halinde kalarak ihtiyaçlarına çözüm bulmak önceliğimiz olacak ve üzerimize düşeni yapacağız. Sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte güzel çalışmalara imza atmayı umuyoruz. Gelecek nesiller için projelerimiz hazır ve bu güne kadar Afyon belediyesinde uygulanan ben yaptım zihniyetini kaldıracağıma söz veriyorum. Bir ülkücünün sözü namustur ” şeklinde konuştu.

Son olarak İYİ Parti heyetiyle birlikte Dumlupınar mahallesinde esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Yağcı, esnafların düşünce ve önerilerine kulak verdiğini ve esnafın tecrübelerinin kendi yönetim anlayışı için rehber niteliğinde olacağını söyledi. Başkan adayı Yağcı, “Esnafımızla bir araya gelerek onların sesini dinlemek bizim için çok önemli. Mahalleyi eski canlı günlerine geri döndürecek ve bir cazibe merkezi yapacak projelere sahibiz” dedi.