GÜNDEM İLÇE HABERLERİ POLİTİKA

İYİ PARTİDEN ACI HABER

ERDAL GÜMÜŞ, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Bir süredir mücadele ettiği amansız hastalığa yenik düşen İYİ Parti Afyonkarahisar Kurucu İl Başkanı Erdal Gümüş, memleketi İscehisar’da toprağa verildi. Bir süredir mücadele ettiği amansız hastalığa yenik düşen İYİ Parti Afyonkarahisar Kurucu İl Başkanı Erdal Gümüş, memleketi İscehisar’da toprağa verildi.

Gümüş’ün cenaze törenine İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, Genel Sekreter Yardımcıları Uğurhan Ferudun, Berat Tiryaki, İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve beraberindeki il ve ilçe yönetimleri ile Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Milletvekili Cemal Enginyurt, siyasi parti temsilcileri, ilçe belediye başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Gümüş’ün sevenleri onu memleketi iscehisar’da ikindi namazının ardından son yolculuğuna uğurladı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve İYİ Parti Hukuk ve Adalet Politikaları Başkanı Prof. Dr. Bahadır Erdem, cenaze törenine katılamadıkları için çelenk gönderdi. Cenaze töreninin ardından Genel Sekreter Uğur Poyraz, Gümüş’ün ailesini ziyaret ederek Genel Başkan Meral Akşener’in başsağlığı dileklerini iletti.

Öte yandan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bu haftaki grup toplantısında merhum Gümüş’e rahmet dileyerek;  “Biz O’ndan razıydık, inşallah Cenab-ı Hak da ondan razı olur” dedi.