EĞİTİM-SAĞLIK EKONOMİ GÜNDEM

KADIN FUTBOLUNA DESTEK YAĞCI’DAN

Afyon Anadolu Gücü Spor Kulübü ziyarette bulunan Başkan adayı Yağcı, kadın futbolcularla bir araya geldi.

Başkan adayı Yağcı, Türkiye 3.Lig Kadın Futbol kategorisinde mücadele eden ilimizin tek temsilcisi Afyon Anadolu Gücü Spor Kulübü sporcularını antrenman saatinde ziyaret ettik. Grubunda lider bulunan kadın futbolcularımızı tebrik ediyoruz. Onların başarılı olması için elimizden ne geliyorsa yapmaya özen göstereceğiz.” Dedi.

Kadın futbolculara seslenen başkan adayı Yağcı “Bizlerin ise sizlerden istediği tek bir şey var o da maçlarda yeteneğinizi en iyi şekilde sergilemeniz. Ben sizlerin başarılı olacağına canı gönülden inanıyorum. Sizlerin en iyi şekilde yetişmesi için belediye olarak ne katkımız olacaksa göreve geldiğimizde yapacağız dedi.

Yağcı teknik ekip ve futbolcularla günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

YAĞCI, MS DERNEĞİNE DESTEK SÖZÜ VERDİ!”

İYİ Parti Belediye Başkan adayı olan Alper Yağcı, Afyonkarahisar’da bulunan MS Hastaları Derneği’ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Alper Yağcı, hastalıklarla mücadelede umut ve dayanışmanın önemini vurguladı.

Dernek Çalışmaları Takdire Şayan

Yağcı ziyaret sırasında, her hastalığın bir gün çözüm bulabileceğine olan inancını dile getirdi ve hastalıklarla mücadele edenlerin araştırma ve dayanışma içinde olmalarının kıymetini belirtti. MS hastalarına destek için kurulan derneğin çabalarını takdirle karşıladığını ifade eden Yağcı, bu tür oluşumların insanlara umut olduğunu söyledi.

AFYONKARAHİSAR’DA İYİLİK KÖPRÜLERİ KURMA SÖZÜ

Yağcı, Halkımız takdir ettiği takdirde Belediye başkanı olarak da derneğin çalışmalarına her türlü desteği sağlamaya hazır olduklarını belirterek, MS hastaları ve onlara destek olanlar arasında bir gönül köprüsü kurma arzusunu dile getirdi. Yağcı böylece hastalıklarla mücadele eden vatandaşlara manevi ve somut destek sözü verdi.

 

YAĞCI “ ENGELLİ DOSTU BİR BELEDİYE VAAT EDİYORUM

İYİ Parti Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, Altı Nokta Körler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Hakan Erdoğan ve yönetimini ziyaret etti.

Yağcı, Belediye başkanı olduğu zaman özel bireylerin farkında olmak ve sorunlarına çözüm üretmek için çaba göstereceklerini söyledi. Özel bireylerin engelleri aşarak toplum içinde hayatlarını en iyi koşullarda sürdürmeleri için her zaman destekte bulunmaya açık olduklarını ifade eden Alper Yağcı,, ilgili sivil toplum kuruluşları ile müşterek çalışmalar yürüterek daha olumlu sonuçlar elde edilebileceğini dile getirdi.

Sizler için her alanda sarı çizgi oluşturulması, bina içinin bulunan bütün engelli kardeşlerimizin rahat bir şekilde yürümesi ve hareket etmesi şeklinde dizaynının sağlanması,  çalışma uyumunun sizleri düşünülerek gerçekleştirilmesi, engelli park yerlerinin rahat kullanılması için ne gerekiyorsa yapacağız. Hiç unutmamamız her sağlıklı bireyin gereken aslında bir saniye içinde engelli olunabileceği gerçeğidir.

Altı Nokta Körler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Hakan Erdoğan’da ziyareti nedeniyle Başkan adayı Yağcı ve ekibine teşekkür etti.