GÜNDEM

Kaymakam Bilici Emsal Mustafa Şahin Anaokuluna Yaptırılan Oyun Bahçesinin Açılışına Katıldı

Emirdağ Emsal Mustafa Şahin Anaokulunu ziyaret eden Kaymakam Bilici, okul bahçesine yaptırılan çocuk oyun bahçesinin açılış programına katıldı.

Hayırsever vatandaşımız Mehmet Cemil Çıldır tarafından yaptırılan ve öğrencilerimizin hizmetine açılan oyun bahçesinin açılış programı, minik öğrencilerin gösterileri ile başlarken öğrencilerin sergiledikleri hünerler izleyenler tarafından büyük beğeni topladı.

Kaymakam Bilici yaptığı açılış konuşmasında, ’Okul öncesi eğitim şüphesiz çocuklarımızın gelişimi açısından oldukça önemlidir. Öğrencilerimizin zihinsel, sosyal, kültürel ve sportif anlamda gelişimini sağlar.

Bugün çocuklarımızın hizmetine sunulan bu oyun parkı çocuklar için bir eğlence ortamı oluşturmanın yanı sıra, onlara sosyalleşme ve sportif aktivite yapma imkanı sağlayacak. Çocuklarımızın bu oyun bahçesinde gönüllerince eğlenmelerini diliyorum’ dedi.

Kaymakam Bilici, konuşmasının sonunda parkın yapımına verdikleri desteklerden ötürü Belediye Başkanı Serkan Koyuncu ve hayırsever vatandaşımız Mehmet Cemil Çıldır’a teşekkür ederek plaket takdim etti.

Açılış konuşması ve plaket takdiminin ardından Kaymakam Bilici, minik öğrenciler ile birlikte açılış kurdelasını kesti.

Açılışın ardından okul binası içerisinde incelemelerde bulunan Kaymakam Bilici, anaokulu müdürü Aslı Erdem’den okul öncesi eğitim programı, okulda yürütülen faaliyetler ve mevcut durum hakkında bilgiler aldıktan sonra ziyaretini sonlandırdı. >> RTURKAI.