MAGAZİN

KUAFÖR ÇİFTİN MUHTEŞEM ANLARI

SEBASTİAN’DA MUTLU SON

Kuaför çiftin muhteşem düğünü

Eylül ve İsmail’in mutlu günü

Salon Sebastian’ın genç çifti dünya evine girdi

İlimizin tanınmış Bay / Bayan Kuaför ve Güzellik Merkezi olan Sebastian Kuaför ve Güzellik Merkezi geçtiğimiz hafta işletme sahipleri olarak iş ortaklıklarını hayat ortaklıklarına çevirerek mutlu bir yuvanın temellerini attılar.

Zuhal ve Sedat Atak’ın biricik kızları güzeller güzeli EYLÜL ile Zehra ve Celal Bozuklu çiftinin yakışıklı oğulları İSMAİL Hüseyin Ballık’ın işletmeciliğini yaptığı GREEN GARDEN DÜĞÜN SALONU’nun muazzam kır bahçesinde gerçekleşen muhteşem bir törenle dünya evine girdiler.

Kalabalık ve seçkin bir davetli topluluğunun iştirak ettiği düğün gerçekten dillere destandı. Kuş sütünün eksik olmadığı masalarda davetliler gönüllerince coşup eğlendiler. Gelen misafirleri kapıda karşılayıp her şeyleriyle ilgilenen genç çift pisti de bir an olsun boş bırakmadılar. Oldukça renkli ve hoş geçen bu özel gecede geceye damgasını vuran damat bey ve gelin hanımın karşılıklı zeybek havası oynamaları oldu.

Muhteşem gecede LEYAL KINA ORGANİZASYON’un farkı ortaya çıkarken firma sahibi Sebahat Hanım’da davetlilerle tek tek ilgilendi.

Genç saatlere kadar süren bu özel gecede davetliler adeta gelin ve damadın etrafında bir sevgi yumağı oluşturdular. Gecede diğer bir farkını ortaya koyan ise muhteşem kareleri ölümsüz hale getiren FOTO SONER ve ekibi idi.

Bizde genç çiftlere Afyones Haber ailesi olarak ömür boyu mutluluklar diliyoruz.