Genel

MHP Sandıklı Belediye Başkan Adayı Gürel'den Gençlere Mektup

18-30 YAŞ ARASI TÜM GENÇLERE MUSTAFA GÜREL'DEN MEKTUP

Sandıklı Belediye Başkan Adayı Mustafa GÜREL, Sandıklı’daki 18-30 yaş arası tüm gençlere birer mektup yazarak, “Şehrim İçin Bir Fikrim Var” diyen tüm gençlerin kendisine 0 532 246 13 99 whatsap hattından ya da sosyal medya hesaplarından ulaşmasını beklediğini söyledi.

GÜREL; BELEDİYE GENÇLİK MECLİSİ OLUŞTURACAĞIZ.Sandıklı Belediye Başkan Adayı Mustafa GÜREL, Gençlerimizi dinleyen, sözlerine değer veren, fikirlerini değerlendiren bir Belediye Başkanı olacağını belirterek, Sandıklımızın her mahallesinde kendi aralarından eşit sayıda kadın ve erkeklerin olduğu, kendi aralarında yapacakları seçimle Mahalle Gençlik Meclislerini oluşturacağız. Her Mahalle Meclislerimizden de 1 erkek 1 kadın temsilci ile Belediye Gençlik Meclisini oluşturacağız. Burada değerlendirilen sorunlarla, Sandıklı’mız için ortaya çıkan fikirler Belediye Meclisimizde ilk gündem maddesi olarak değerlendirilecek dedi.

18-30 YAŞ ARASI TÜM GENÇLERE MUSTAFA GÜREL’DEN MEKTUP

Mustafa GÜREL, Gençlerimizin Sandıklı Yönetiminde aktif görev almasının kendisini son derece mutlu edeceğini belirterek, Gençlerimize verdiğim değerden dolayı, her bir gencimize ismine hitaben birer mektup yazarak postaya verdik. Gençlerimizin mektubumuzda yer alan ve bizzat kendimin okuyacağı whatsap hattından ya da sosyal medya hesaplarından bana ulaşmalarını bekliyorum. Bizim Belediye Başkanlığımızda Sandıklı’mızı BEN değil BİZ Yöneteceğiz diyerek sözlerini tamamladı.

Mustafa GÜREL tarafından kaleme alınan 5.242 adet mektubun postaya verildiği ve dağıtımına başlandığı belirtildi.