GÜNDEM

Mutluluk Kervanı, İlçemiz Kusura Köyünde Öğrenciler İle Buluştu.

Afyonkarahisar Valisi Sayın Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’nın projelerinden biri olan, ilçe ilçe, köy köy çocuklarımıza mutluluk taşıyan, onların aynı zamanda birçok bilişsel, duyusal ve motor becerilerinin gözlemlendiği Mutluluk Kervanı, Kusura Köyünde öğrenciler ile buluştu.

Proje kapsamında Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı antrenörler; Gençlik Merkezi liderleri, hocaları ve gönüllü gençler de proje kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personelleri, antrenörleri, gençlik merkezi liderleri, hocaları ve gönüllü gençler çocukların sevincine ortak oldu.

Gençlik Merkezi liderleri, hocaları ve gönüllü gençleri ile bir araya gelen öğrencilerimiz; resim boyama, ebru sanatı, satranç, mangala, matrak ve zeka oyunları oynadı. Etkinliklerin düzenlendiği okul bahçesinde; İl Müftülüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Kızılay, Yeşilay, AFAD ve 112 Acil sağlık ekipleri de stant açarak çocuklarla bir araya geldi. Ayrıca KENDİN YAP gezici otobüsünü ziyaret eden öğrencilerimiz eğlenceli zaman geçirdiler.

>> RTURKAI.