GÜNDEM MAGAZİN POLİTİKA SON DAKİKA

MUTLULUKLAR AYDIN ÇİFTİ

AYDINLARDA MUTLU ANLAR

TAHSİN VE GÜLSÜM ÇİFTİ

Gerçekten çok görkemli ve bir o kadar da kalabalık neredeyse tüm Afyonun tanınmış simalarının hazır bulunduğu bir düğündü.

İlimiz iş insanlarından ve Ak parti yönetim kurulu üyesi Tahsin Aydının mutlu anları bir yuvanın temeliyle doruk noktasına ulaştı. Şaban ve Kudret Ceylan’ın kızları Güzeller güzeli Gülsüm hanımla, Şerafettin ve Hacer Aydın’ın yakışıklı oğulları Tahsin Aydın, İlimiz Korel otelde yapılan muhteşem bir düğünle dünya evine girdiler. Genç çiftin heyecanları gözlerinden okunurken, ailelerde bu heyecana ortak oldular.

Eğlenceli başlayan geceye kalabalık bir davetli topluluğu iştirak ederken, siyasi simalar ve iş insanları da yapılan düğünde bir araya geldiler. Genç çiftin nikâh şahitleri ise adeta ilimiz şöhretler kadrosu gibiydi. Ak Parti belediye başkan adayı Hüseyin Uluçay MHP milletvekili Mehmet Taytak, AK parti il başkanı, MHP İl başkanı Ahmet Kahveci, Ticaret odası başkanı Hüsnü Serteser, Müsiad başkanı Ercan İşlek ve İl Genel meclisi Başkanı Burhanettin Çobanda şahit olarak sahnede hazır bulundular. Genç Aydın çifti nikâh sonrası davetlilerin bulunduğu masaları gezerek hoş geldiniz dileklerini ilettiler. Sahnede ise başarılı gurup Murat Kaynak ve Orkestrası muhteşem şarkılarla davetlileri coşturdular. Ak Parti Belediye Başkanı Hüseyin Uluçay ise kalabalık davetliler arasında adeta yoğun bir ilgiyle karşılanırken etrafında ki sevgi seli izdihama neden oldu.