GÜNDEM

Sayın Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı Belediyemizi Ziyareti

Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, bir dizi ziyaret ve incelemede bulunmak üzere ilçemizi ziyaret etti.
Vali YİĞİTBAŞI, ziyaretleri kapsamında ilk olarak ilçemiz Kaymakamı Harun Reşit HAN ’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette Kaymakamımız Harun Reşit HAN, Vali YİĞİTBAŞI ’a ilçenin genel durumu, potansiyeli, yapılan çalışmalarla ilçemizde devam eden ve planlanan yatırımlar hakkında bilgi verdi.
Kaymakamlık Ziyareti akabinde Vali YİĞİTBAŞI, Şuhut Belediye Başkanı RECEP BOZKURT ’u makamında ziyaret etti. Şuhut Belediye Başkanlığı girişinde Belediye Başkanı BOZKURT, Belediye Meclis Üyeleri Ömer KARAHAN, Şevket ÇUHADAR, Hüseyin AKALIN, Mehmet US , Mehmet AVCI , Halil KABAK Şuhut Belediye HİSARSPOR Kulüp Başkanı Abdullah ZEYBEK ve Belediye personeli tarafından karşılanan Vali YİĞİTBAŞI, karşılamanın ardından beraberindeki heyet ile birlikte Başkanlık makamına geçti.
Şuhut Belediye Başkanı BOZKURT, Belediye tarafından ilçemizde gerçekleştirilen çalışmalar ve Türk Patent Endüstrisinden Tescilli Şuhut Keşkeği ve Patatesi hakkında bilgiler verdi ve ziyaretlerinden dolayı Vali YİĞİTBAŞI’ e teşekkür etti.

>> RTURKAI.