GÜNDEM İLÇE HABERLERİ

ŞEHRİN GURURU ELİBOLLAR TARIM

61 yıldır Türk tarımına ve çiftçisine hizmet sunan Türkiye genelinde 46 bayisi 33 servisi olan ve 23 ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine katkı sunan Elibol Tarım Makineleri, Türkiye ve hatta Avrupa’da bir ilk olan “her biçere uyumlu sıralı silaj makinesi” üretmeyi başardı.

Konya’da yapılan büyük Tarım fuarında gerçekten ilimiz adına Elibollar Tarım büyük bir çıkarma yaptılar. Başarı ile temsil edilen ve dünyada bir ilki gerçekleştiren firma, katılımcılardan büyük takdir topladı. Firma yapılan tarım fuarı sonrası açıklamalarında ar-ge çalışmalarının ne kadar büyük önem arz ettiğini bakın nasıl açıkladılar.

AFYON İÇİN GURUR VESİLESİ

Elibol Tarım Makineleri Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Elibol, şunları söyledi: “Çiftçilerimize yeniyıl müjdesi veriyoruz. Yılların verdiği bilgi ve birikimle, uzun uğraşlarımızın sonucunda çalışmalarımızda başarıya ulaştık. Çiftçilerin zaman ve yakıttan tasarruf etmesini sağlayacak, patent ve sınai mülkiyet hakları alınmış olan, her türlü marka biçerdövere uyumlu 4-5-6-8 sıralı slaj tablası makinemizi üretmiş bulunmaktayız. Çiftçilerimizden aldığımız destekle hergün büyüyen, yaptığımız yeniliklerle sektörün öncü firması olarak bu haklı onuru ve tarifsiz gururu kamuoyuyla paylaşmak istedik.

ÇİFTÇİLERİMİZE MÜJDE!

Çiftçilerimizin işlerini kolaylaştırmak adına yılların verdiği bilgi ve birikimlerimizle, uzun uğraşlar sonucunda yapmış olduğumuz AR-GE çalışmalarımız meyvelerini vermeye başlamıştır.

Çiftçilerimize hem zamandan hem de yakıttan tasarruf etmesini sağlayan biçerdöver önüne takılarak kullanılan slaj makinamızı üretmiş bulunmaktayız. Sıfırdan üreterek bugüne getirmiş olduğumuz slaj makinası ile ilgili olarak tüm patent ve diğer sınai mülkiyet haklarımıza ilişkin gerekli başvuruları yaptığımızı kamuoyuna bildiririz.

Çiftçilerimizden aldığı destekle her gün büyüyen ve yaptığı yeniliklerle sektörünün öncü firması olan ELİBOLLAR şirketi olarak bu haklı onuru yaşadığımızı siz değerli müşterilerimize açıklamaktan gurur duyuyoruz.Dediler..