GÜNDEM İLÇE HABERLERİ

SUBAŞIDAN AFYON ÇIKARTMASI

İYİ Parti Antalya Milletvekili ve Antalya’nın Eski Büyükşehir Belediye Başkanı Hasan Subaşı, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. Ziyarette İYİ Parti İl Başkanı Mustafa Muhammed Mısırlıoğlu, Merkez İlçe Başkanı Burhanettin Buğa, İl Kadın Kolları Başkanı Öznur Hız, İl Gençlik Kolları Başkanı İsmail Enes Kamburoğlu, İl Başkan Yardımcısı Mehmet Adar, İl Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Yılmaz, İl Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Nazife Lafçı ve A.Rıza Gülle hazır bulundu.

Ziyarette İYİ Parti Antalya Milletvekili Hasan Subaşı, ATSO’nun bölgenin gelişiminde çok önemli rol oynadığını belirtti.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ziyaret dolayısıyla teşekkür etti. Serteser; ATSO’nun faaliyetleri Subaşı’ya bilgi verdi.

İYİ Parti Bölge ve Antalya Milletvekili (Antalya eski Büyük şehir Belediye Başkanı) Hasan Subaşı Afyonkarahisar programları kapsamında esnaf odaları ve stk’ları da ziyaret etti.

İYİ Parti İl Başkanı Muhammed Mısırlıoğlu’nun hazırladığı program kapsamın da Türk-İş sendika Başkanı Muharrem Uslu, Afyon veteriner hekimleri odası başkanı M.Nevzat Algan, Türkiye emekliler derneği Afyon şube başkanı Ahmet Ege, ESOB Başkanı Abdulkadir Konak, ATSO Başkanı Hüsnü Serteser, Atatürkçü Düşünce derneği şube başkanı Veli Cengiz ve İşçi emekliler derneği Başkanı Bekir Döner’e ziyaretler gerçekleştirildi.

Ziyaretlerde konuşan İYİ Parti İl Başkanı Muhammed Mısırlıoğlu, “Genel Başkanımızın talimatları doğrultusunda STK’larımızı ziyaret ederek esnafımızın sorunlarını yerinde tespit ediyoruz. Bugün de Bölge Milletvekilimiz Sayın Hasan Subaşı programımıza katıldılar. Sizlerin sorunlarını sizden bilgi alarak TBMM’de grup toplantısında ve basın toplantısında kamuoyuna duyuracaklar” dedi.

Milletvekili Subaşı da Sivil toplum kuruluşlarının, emeklilerin esnafın sorunlarını çok iyi bildiklerini anlattı. Milletvekili Subaşı: “sizlerin sesi olmak için Afyonkarahisar’a geldik. Esnafımızın, memurumuzun ve emeklimizin derdini en iyi bilen partiyiz. Sizlerin istek ve taleplerini TBMM’de dile getireceğiz.”dedi.