EKONOMİ GÜNDEM SON DAKİKA

SÜPER SERVİS “EUROREPAR AFYON”

BİR SERVİSTEN ÖTESİ “ EUROREPAR AFYON SERVİS”

Öyle bir servis düşünün ki Hem Dünyada hem Türkiye de yaygın ve etkili servis ağı olsun. Fransa da 1500 Avrupa da 5000 servis noktasıyla tam bir güç.. Burada yani Afyonkarahisar da ise organize sanayi bölgesinde tam da elinizin dahası aracınızın altında..

Türkiye de geniş bir servis ağına sahip olan EUROREPAR servisleri her marka binek ve hafif ticari araçlarınızın adeta emniyet kemeri gibi..

Kaliteli garantili servis hizmeti gerçekten burada yani Afyon EUROREPAR servis istasyonu her marka araca servis hizmeti sağlarken, yaklaşmakta olan çetin kış aylarında da aracınızın ve sizin güvenliğinizi düşünüyor.

  1. el araç alacak olan araç sürücüleri computest expertiz hizmetlerini tarafsız güvenilir bir şekilde TSE-HYB onayına sahip expertiz hizmetini buradan rahatlıkla alabilirler.

EUROREPAR Afyon servisinde Lastik- söküp takma, Boya- Kaporta, Yıkama pasta ve cila yanında akü satışı da yapılıyor.

Servisimizin değerli müdürü Cafer Güzgü araç sahiplerine çok önemli uyarılarda da bulunmayı da ihmal etmiyor ve diyor ki” Malum 1 Aralık itibarıyla yasal mevzuat gereği kış lastiklerinin takılması zorunlu hale geliyor. Geç kalmadan bu süreç son 1 Nisana kadar. Kurala uymayan araç sürücülerine de çok ciddi para cezaları verilecek. Onunda ötesinde can ve mal güvenliği nedeniyle ortam sıcaklığının 7 derecenin altına düşmesi karayollarında kristalleşmeler yaratacağından kış lastiklerinizi taktırmanızı araç sürücülerinden özellikle rica ediyoruz. Bu çok ama çok önemli “ diyor…