EKONOMİ GÜNDEM POLİTİKA

ULUÇAY” DERDİMİZ SADECE AFYON”

Uluçay, “Amacımız tek bir ihtiyaç sahibi kalmayana denk çalışmak”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Yarım Elma Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Erol Öztürk’ü ziyaret etti. Uluçay ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, “Amacımız tek bir ihtiyaç sahibi kalmayana denk çalışmak” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Yarım Elma Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Erol Öztürk’ü ziyaret etti. Ziyarette Uluçay’a, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, il başkan yardımları ve teşkilat mensupları eşlik ettiler.

“Amacımız tek bir ihtiyaç sahibi kalmayana denk çalışmak”

Ziyaret sonrası yaptığı açıklamada Uluçay, “Öncelikle dernek yönetiminde görev alan tüm kardeşlerime teşekkür ederim. Sizler ailelerinden özel yaşamınızdan fedakârlık edip şehrimiz için elinizi taşın altına koyuyorsunuz. Yarım Elma Derneği’nin faaliyetlerini bizlerde yakinen biliyor ve takip ediyoruz. İhtiyaç sahiplerinin dertleri ile dertlenen, sistemi oturmuş, kurumsal ve şeffaf bir yapıya sahip. Bizlerde yeni dönemde göreve geldiğimizde elimizden gelen tüm desteği sağlayama gayret edeceğiz. Sizlerin vasıtası ile bir nebze olsun ihtiyaç sahiplerinin sıkıntılarını giderebilirsek ne mutlu bizlere. Amacımız gayemiz Afyonkarahisar’ımızda tek bir ihtiyaç sahibi hemşehrimiz kalmayana denk çalışmak hizmet etmek. Bu vesile ile Afyonkarahisar’ımızın göz bebeği Yarım Elma Derneği’ni bir kez daha yapmış olduğu başarılı çalışmaları için tebrik ederim. Rabbim sizlere güç kuvvet versin inşallah” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Birinci Küçük Sanayi Sitesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Burada konuşan Uluçay, “Bu şehirde yıllardır esnaflık yapan bir kardeşiniz olarak esnafı en iyi esnaf olan anlar. O yüzden her bir ferdi benim için ayrı ayrı değerli olan esnaflarımız bizlerin başının tacıdır” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Birinci Küçük Sanayi Sitesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette Uluçay’a Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve teşkilat mensupları eşlik ettiler.

“Esnaflarımız ayrı bir öneme sahip olacaklar”

Ziyaret sonrası yaptığı açıklamada Uluçay, “ Birinci küçük Sanayi Sitesi‘nde alanın geniş olmasından dolayı bir günde tamamlayamadığımız ziyaretlerimize bugün de devam ediyoruz. Bire bir esnaflarımızı geziyor taleplerini dinliyor ve belediye olarak üzerimize düşen ne varsa onları gerçekleştireceğimizin sözünü veriyoruz. Çünkü biz biliyoruz ki belediye esnaflarımızla vardır ve esnaflarımızla sürekli temas halinde olacağız. En küçük bir kazı da bile istişaresiz, diyalogsuz, iletişimsiz adım atmayacağız. Bu şehirde yıllardır esnaflık yapan bir kardeşiniz olarak esnafı en iyi esnaf olan anlar. O yüzden her bir ferdi benim için ayrı ayrı değerli olan esnaflarımız bizlerin başının tacıdır. Afyonkarahisar Belediyesi’ne inşallah başkan olduğumuzda belediyede ayrı bir öneme sahip olacaklarını buradan ifade etmek istiyorum” dedi.

Açıklamasına şöyle devam Uluçay; “Şehrimizin kültürel, sosyal, ekonomik, ticari ve ekonomik bütünlüğünü korumak en temel amacımız. Sayın Cumhurbaşkanımızın bu doğrultuda belirlediği AK Belediyecilik anlayışı ile tüm vatandaşlarımızın refahı huzuru ve mutluluğu için çalışmaya devam ediyoruz. Mutlu şehrimizi esnaflarımızla, hemşerilerimizle birlikte yöneteceğiz” dedi.