EĞİTİM-SAĞLIK EKONOMİ GÜNDEM KÜLTÜR-SANAT

ULUÇAY”BUNLARDAKİ DEĞİŞİM KAVGA”

“Milliyetçi hemşehrilerimiz DEM Parti ile kol kola girenlere oy vermez”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Ataköy ve Kışlacık mahalle sakinleri ile iftar yaptı. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği iftarda bir konuşma yapan Uluçay, “Afyonkarahisar’daki milliyetçi hemşehrilerim dün DEM Parti ile kolkola girenlere destek vermeyecektir” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Ataköy ve Kışlacık mahalle sakinleri ile iftar programında bir araya geldi.

“Afyonkarahisar halkı, milletini seven milliyetçi bir halktır”

Burada bir konuşma yapan Uluçay Afyonkarahisar halkının ülkesini ve milletini seven milliyetçi bir halk olduğunu söyleyerek şöyle dedi; Afyonkarahisar milliyetçi bir şehirdir. Milliyetçilik nedir? Milliyetçilik değerlerine, kültürüne, diline sahip çıkmaktır. Tarihini merak etmektir, bilmektir. Her türlü emperyalizme karşı durmaktır. ABD Başkanı Biden ile bir olup Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı devirme hayali kuranlar bugün Afyonkarahisar’da milliyetçilik taslıyor. Atatürk’ün partisi CHP’nin milliyetçilik ilkesinden, DEM Parti ve LGBT gibi örgütlere yakınlaşarak uzaklaşanlar, kendi liderlerinin mirasına ihanet ediyorlar.

Uluçay, “Milliyetçilik, devletin bekası için, füze, savaş gemisi, SİHA, TİHA, Hürjet, Siper HSS, Altay tankı, Kaan, uçak gemisi yaparak olunur, ülkemizin güneyinde şehirlerimizi bölüp parçalayarak ülke kurma hayali kuran DEM Partililer ile olmaz” diyerek sözlerini noktaladı.

İftar programına AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Menteş, AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi ve İl Koordinatörü Vahit Atalan, önceki dönem Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz ve teşkilat mensupları da katıldılar.

“BUNLARIN DEĞİŞİM DEDİĞİ KAVGADIR”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay bugün Karşıyaka Mahallesi’nde yüzlerce vatandaşımızla iftarda buluştu. Burada bir konuşma yapan Uluçay, “Bunların değişim dediği kavgadır” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay bu akşam iftarını Karşıyaka mahallesi sakinleri ile birlikte açtı. Yoğun bir katılımın olduğu iftar programına Uluçay’la birlikte teşkilat mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Programda bir konuşma yapan Uluçay, “Ramazan ayını en güzel biçimde geçirdiğimiz şu mübarek günlerde programımıza katılımlarınız dolayısıyla kıymetli mahalle sakinlerimize çok teşekkür ediyorum. 31 Mart seçimlerine sayılı günler kala her gittiğimiz yerde projelerimizi anlatıyor ve desteklerinize talip olduğumuzu ifade ediyoruz. Bizler Ak Parti’nin neferleri olarak memleketimiz ve aziz Türk milleti için neler yapabileceğimizin derdindeyiz. Sürekli değişim türküsü söyleyenlerin ise bugün neleri değiştirdiğini, neleri değiştiremediğini çok gayet iyi bir şekilde görüyoruz. İstanbul’da 5 yılda ne değişti, İzmir’de ne değişti, Eskişehir’de ne değişti, Ankara’da ne değişti?.. Heykel vaat etmek dışında yapabildikleri hiçbir değişim olmayanların, kendi içlerindeki kavgalar ve altılı masanın seçim sonrası yaşadıklarını gördünüz. Bunların değişim dediği kavgadır, bunların değişim dediği belediyelerin mevcut personellerini çıkarıp yerine kendi yandaşlarını doldurma değişimidir. Bunların değişim sözü tamamen bunlardan ibarettir. Biz buraya gelirken ne yapabiliriz düşüncesine sahipken, birileri bugüne kadar daha proje kitapçığı bile yapamamış ve aklına ne eserse onu vaat etmektedir. Türk milletinin yakından bildiği bu zihniyet, hiçbir zaman milletin değerlerini özümsememiş, tam tersine onunla kavga etmiş bir zihniyettir. Bu zihniyet hiçbir zaman eser yapmak gayretinde olmamıştır. Her zaman yıkmak, eleştirmek, kavga etmek derdinde olmuştur” dedi.

BAŞKAN ULUÇAY’DAN ŞEHRE NEFES ALDIRACAK PROJE

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay projeleri arasında yer alan ‘Güvenevler Millet Bahçesi’ ile ilgili açıklamada bulundu. Uluçay açıklamasında, “Hemşehrilerimizin dinlenme, spor yapma ve açık hava da vakit geçirme imkanlarını artırmak, sosyal ihtiyaçlarını karşılamak için projemizi hizmete sunacağız” dedi.

Uluçay açıklamasında, “Afyonkarahisar’ımızın yeşil alanlarının geliştirilmesi ve hemşehrilerimizin rekreasyon ihtiyaçlarının karşılanması için Güvenevler Millet Bahçesi’ projemizi hizmete sunacağız. Güvenevler Mahallesi (Eski Çimento Fabrikası) içindeki arazide 26.000 m2’lik alana doğa ile iç içe geçen bir yaşam alanı oluşturacağız. Hemşehrilerimizin dinlenme, spor yapma ve açık hava da vakit geçirme imkanlarını artırmak, sosyal ihtiyaçlarını karşılamak için projemizi hizmete sunacağız. Projemizle birlikte şehrimizde yaşayan tüm hemşehrilerimiz aileleriyle ve çocuklarıyla birlikte hoşça vakit geçirebilecekler. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

ULUÇAY’DAN ÖĞRENCİLERE MÜJDE; ULAŞIM MASRAFLARINIZ BİZDEN OLACAK

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay öğrenciler için müjde verdi. Uluçay, ilk, orta ve lise öğrencileri için aylık 100 kez binebilecekleri ücretsiz otobüs kartı vereceklerini duyurdu.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay öğrencileri mutlu edecek yeni bir müjde daha duyurdu. Uluçay öğrencilere ücretsiz ulaşım sözü verdi.

“AİLELERİMİZİN ULAŞIM MASRAFLARI BİZDEN”

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Uluçay şunları söyledi; Seçimlerinden hemen sonra göreve gelir gelmez gelecek nesillerimiz olan her biri birbirinden kıymetli öğrencilerimize ücretsiz ulaşım imkânı sağlayacağız. İlk, orta ve lise öğrencilerine aylık 100 kez binebilecekleri ücretsiz otobüs kartı vererek velilerimize destek olacağız. Öğrencilerin okula rahat gitmelerini sağlayacağımız bu projemizle ailelerin üzerindeki maddi yükü azaltmış olacağız. Bundan sonra ulaşım masraflarınız bizden.