EĞİTİM-SAĞLIK GÜNDEM POLİTİKA

UYGUR “ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN”

UYGUR” YARDIMLARINIZA BİNLERCE TEŞEKKÜR

Kolay değil İki Odanın sorumluluğunu taşımak ve üstün bir başarıyla bu görevleri yürütmek. Suat Uygurdan bahsetmek istiyoruz. Son derece hareketli samimi ve mütevazı..Suat Uygur Değerli başkan hem muhtarların hem de berberlerin temsilcisi olarak yeni dönemde en hızlı başlayanlardan. Kolay kolay kimsenin yapamayacağı ve karışmak istemeyeceği tüm argümanlardan başarıyla çıkan kilit bir isim. Belediye ile uyumu bürokrasiye olan bağlılığı ve insanların dahası tüm üyelerinin sorunlarına çare bulan müthiş yetenek avcısı zekâsıyla idare etme sanatının usta ismi. Bakın neler söylemiş ramazan ayını uğurlarken değerli insan katılmamak mümkün değil..

T E Ş E K K Ü R  E D E R İ M.

Kimseyi cennet meyveleriyle doyuracaktır. Yine bir mümin, susuz kalan bir mümine bir şeyler içirip susuzluğunu giderirse, Allah kıyamette ona (misk ile mühürlenmiş lezzetli bir içecek olan) ‘Rahîk-ı Mahtûm’dan içirecektir. Yine bir mümin, elbiseye ihtiyacı olan bir mümini giydirirse, Allah da ona cennetin yemyeşil elbiselerinden giydirecektir.” (Tirmizî, Kıyâme, )

Mübarek kutlu zaman dilimi Ramazan-I şerif’i uğurlarken Burmalı mahalle muhtarı olarak yardımlaşmanın, dayanışmanın ve kardeşlik duygularının zirveye çıktığı bu ayda görünmez kahramanlarımızla birlikte yardımlaşma ve dayanışma içinde birçok ihtiyaç sahibi ailemize ulaştık.

Yardımlarını desteklerini esirgemeyen TÜM HAYIRSEVERLERDEN ALLAH RAZI OLSUN.  Özlem Suat Uygur ile birlikte.