GÜNDEM POLİTİKA

VALİ MUHTARLARLA BULUŞTU

VALİ YİĞİTBAŞINDAN MUHTARLARA “BİRLİKTE ÇALIŞALIM”

Göreve geldiği ilk günden itibaren her kesimle bir araya gelmeye hassasiyet gösteren Vali Kübra Güran Yiğitbaşı, merkeze bağlı mahalle ve köy muhtarları ile ilk toplantısını yaptı.

Toplantıda, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Vali Yardımcıları Mehmet Boztepe, Ömer Tekeş, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Yılmaz Kırgel, İl Emniyet Müdürü Ali Temiz ve ilgili kurum müdürleri hazır bulundu.

SORUNLARI BİRLİKTE TESPİT EDİP, BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ

Muhtarlara hitaben konuşan ve sorunları hep birlikte çözeceğiz diyen Vali Kübra Güran Yiğitbaşı: “Görev süremiz boyunca sizlerle en yakın temas halinde, güçlü bir diyalog içerisinde olarak vatandaşlarımıza yönelik hizmetleri en etkin ve hızlı çözümlerle yapmaya gayret göstereceğiz. Açık ve şeffaf bir şekilde karşılaştığımızı sorunlar hem masaya yatıralım hem de hep birlikte ortak aklı çalıştırarak vatandaşlarımıza nasıl daha iyi hizmet verebiliriz, daha verimli nasıl çalışabiliriz, bunu birlikte değerlendirelim istiyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Sayın Bakanımızın sizlerle olan diyaloğunu, sizlere verdiği değeri biliyoruz. Bizde aynı diyaloğu sürdürecek çalışma temposu içerisinde olmaya çalışacağız. Sorunları birlikte tespit edip birlikte çözümler üreteceğiz” dedi.