EKONOMİ GÜNDEM

  YAĞCI “BELEDİYE MOLOZLARI TOPLAMALI”

Alper Yağcı, Alışveriş Merkezinden Konutlara Seçim Maratonunda: “Afyonkarahisar Belediyesi Molozları Derhal Toplamalı”

İYİ Parti’nin Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, Afyonkarahisar’da Hareketli Bir Gün Geçirdi

İYİ Parti’nin Belediye Başkanı adayı Alper Yağcı, seçim kampanyası kapsamında Afyonkarahisar’ın tercih edilen alışveriş merkezlerden biri olan AFİUM’u ziyaret etti. Yağcı, AFİUM’daki esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek onların görüşlerini ve sorunlarını dinledi, görüş alışverişinde bulundu.

İl yönetiminden yetkililerin, merkez ilçe başkanının ve diğer parti üyelerinin de eşlik ettiği Yağcı, turizm açısından önem arz eden bu yerin Afyonkarahisar için olan önemini dile getirdi.

Yoğun bir günün büyük bir kısmını bu bölgede geçiren Yağcı ve ekibi, akşam saatlerinde talep üzerine TÜRKİŞ 1’inci ve 2’nci Etap konutlarında oturan site sakinleri ile buluştu. Bu ziyaretle alakalı düşüncelerini paylaşan Yağcı, “Bugün burada, ilçemizin yeni oluşan alanında yaşayan vatandaşlarımızla konuştuk. Onlarla sezgisel olarak bir fikir birliği oluşturduk ki; daha fazla sosyal alan, yeşil alan ve dinlenme parklarına ihtiyaç var. Ancak ziyaretler sonrasında karşılaştığımız manzara; moloz yığınları ve çöp görüntüsü, hepimiz için hayal kırıklığı yaratan bir durumdu. Afyonkarahisar’a yakışmayan bu durumun, iyi bir belediyecilik anlayışı ile ortadan kaldırılacağını temin ediyor ve vatandaşlarımıza daha temiz, daha yeşil bir hizmet sözü veriyoruz,” ifadelerini kullandı.

Gece geç saatlerde sürdürdüğü seçim çalışmaları kapsamında, Yağcı Ali İhsan Paşa Mahallesi’ndeki bir kahvehaneyi ziyaret etti. Burada vatandaşlarla içten bir sohbet atmosferinde buluşan Yağcı, belediye yönetimine yönelik vizyonunu ve hedeflerini katılımcılarla paylaştı.

Gittiği her yerde yoğun ilgiyle karşılanan Alper Yağcı, seçim sürecinde daha çok mahalle ve bölgeyi ziyaret etmeyi hedeflediğini söyledi. Ele aldığı konulara dair vatandaşların sorularını içtenlikle yanıtlaması ve katılımcı bir tutum sergilemesi, onun seçmenleriyle olan etkileşimini güçlendiriyor.