EĞİTİM-SAĞLIK EKONOMİ GÜNDEM

YAĞCI “HALKLA İÇİÇE BİR YÖNETİM OLACAK

Alper YAĞCI’dan Afyonkarahisar’ın Geleceğine Dokunacak Proje Vurgusu: Yarım Elma Derneği ile İş Birliği Sinyali!

İYİ Parti Adayı Yağcı, Yarım Elma Derneği’ni Ziyaret Etti: Afyonkarahisar İçin Şeffaf Belediyecilik Vurgusu

Halkla iç içe bir yönetim

İYİ Parti’nin Afyonkarahisar Belediye başkan adayı Alper Yağcı ve İYİ Parti heyeti kentte hizmet veren Yarım Elma Derneği’ni ziyaret ederek, dernek yönetimiyle bir araya geldi. Dernek Başkanı Erol Öztürk ve yönetim kurulu üyeleriyle yapılan toplantıda, şehir için hazırlanan projeler üzerine fikir alışverişi yapılırken, şeffaflık ilkesini esas alan bir belediyecilik anlayışının benimsenmesi üzerinde duruldu. Yağcı, kent için tasarlanan plan ve projelerini dernek yönetimiyle paylaştı ve vatandaşlara yönelik iletişim kanallarının güçlendirilerek, halkla iç içe bir yönetim sergileme sözü verdi.

Çalışmalarınız Takdiri Hak Ediyor

Ziyaretin ardından açıklama yapan Alper Yağcı, Yarım Elma Derneği’nin özverili çalışmalarını takdirle anarak, derneğin faaliyetlerine duyduğu takdiri dile getirdi. İhtiyaç sahiplerinin yanında olan ve kurumsal bir yapıya sahip derneğin başarılarını övdü. Yağcı, seçildiği taktirde derneğe ve ihtiyaç sahiplerine destek sunmaya devam edeceklerini belirterek, bölgede hiçbir vatandaşın geride bırakılmamasını hedeflediklerini ifade etti. Yarım Elma Derneği’ne yapmış olduğu katkılar için teşekkürlerini sunan Yağcı, derneğin gelecekteki çalışmaları için başarılar diledi.

Yağcı’dan Mecidiye’ye Canlandırma Sözü: “Eski Günlerine Dönecek!”

İYİ Parti’nin Afyonkarahisar Belediye Başkanı Adayı Yağcı: “Mecidiye Yeniden Canlanacak”

İYİ Parti’nin Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, kent genelinde sürdürdüğü seçim kampanyası kapsamında Mecidiye Mahallesi’ne İYİ Parti heyeti ile gerçekleştirdiği ziyaretlerde, yerel halkın beklentilerini ve sorunlarını dinledi. Mahalle sakinleriyle sohbet eden ve Mecidiye’nin sıkıntılarına eğilen Yağcı, yöre halkıyla iletişimini güçlendirirken, aynı zamanda bölgedeki semt pazarını da ziyaret ederek hem alışveriş yapan vatandaşlarla hem de pazarcı esnafıyla samimi diyaloglar kurdu.

Alper Yağcı, seçim çalışmaları sırasında Mecidiye Mahallesi’nde esnafı ziyaret ederek, “hayırlı ve bereketli işler” dileğinde bulundu. Yağcı, bölge sakinlerinin ihtiyaç ve önerilerine dikkat kesilerek, çözüm odaklı yönetim anlayışını benimsediğini vurguladı ve vatandaşlar ile esnafların sergilediği sıcak ilgi ve desteğe teşekkür etti. Mahalle sakinleri ve esnaf tarafından hissedilen bu samimi yaklaşım, genel olarak olumlu tepkiler aldı.

Yağcı, Mecidiye’nin önemine değinerek, mahallenin geçmişte yaşanan yanlış politikalar nedeniyle marjinal bir konuma sürüklendiğini eleştirdi. Seçmenin değişim ve yenilik arayışında olduğunu ifade eden Başkan adayı, İYİ Parti’nin üçüncü bir yol sunduğunu ve bu durumun kendilerini seçim zaferine daha da yaklaştırdığını belirtti. Yağcı, dar bir alanda hizmet vermeye çalışan Mecidiye Pazarı’nın vatandaşlardan ilgi gördüğünü söyleyerek, seçilmesi halinde mahalle halkı ve esnafıyla danışarak pazar için modern bir alan yaratma taahhüdünde bulundu ve Mecidiye’nin eski güzel günlerine dönmesi için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.