GÜNDEM POLİTİKA

YAĞCI”SELÇUKLU MAHALLESİNİN BENDEN SORULUR

İYİ Parti’nin dikkat çeken Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, seçim çalışmaları kapsamında Afyonkarahisar’ın en büyük mahallesi olan Selçuklu mahallesinde bulunan esnafları ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.

İYİ Parti adayı Alper Yağcı’ya il yönetim kurulu üyeleri, merkez ilçe başkanı İzzet Köken, merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye meclisi ve İGM adayları eşlik ettiler

Başkan adayı Alper Yağcı “İlimizin önemli semtlerinden bir tanesi olan Selçuk mahallemiz maalesef belediye hizmetlerinden bu güne kadar nasibini almamış semtlerimizin başında geliyor. Çarpık çurpuk yolları, kaldırımı olmayan sokakları insanımıza saç baş yolduruyor. En ufak bir yağışta pek çok binanın alt katlarını su basıyor, kanalizasyon rezalet içerinde. Esnafımız ihmal edilmiş. Ulaşımı anlatmak istemiyorum.

31 Mart’tan sonra Selçuklu mahallesinin kaderi değişecek. Alt yapı sorununu çözeceğiz. Ulaşım sorunu olmayan temiz bir semt vaat ediyorum. Özellikle semtin en büyük sorunu olan sinek olayını ortadan kaldıracağız. Modern çöp konteynırları, çocuk oyun alanları, emeklilerimizin rahat vakit geçirebileceği mekânları hayata geçireceğiz. Modern bir tiyatro salonunu kazandıracağız. Vatandaşlarımız yapacağımız tahsilat noktaları ile belediye hizmeti almak için kent merkezine gitmek zorunda kalmayacak. Bölgeye kazandıracağımız ticaret merkezleri ile ticari hayatı canlandırmak boynumuzun bordu. Hem alaylı hem de mektepli tek belediye başkan adayı olarak bu sözü veriyorum” dedi.