GÜNDEM MAGAZİN POLİTİKA

YILIN ÇİFTİ “EREN & MEHLİKA ALAN”

Boşuna demedik tabi ki… Gerçekten bu kadar yakışan bu kadar iyi anlaşan ve birbirini tamamlayan bir çift nadir bulunur. Eren Alan ve değerli eşi Mehlika hanımdan bahsediyoruz Birde iki evlatlarıyla afyonun sayılı ve örnek çiftlerinden..

Eren Alan uzun zamandır siyaset sahnesinde yer alan son derece ılımlı beyefendi ve samimi bir yüz. Mehlika hanım ise son derece mütevazı ve hoş görülü.. Onların bu durumları gerçekten göz alıcı ve çok hoş..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı karşılama merasiminde ise ailecek oradalar. SKM başkanı Eren bey şu sıralar gerek seçim gerekse partinin yoğun temposu içinde deyim yerindeyse uykuyu unutmuş canla başla partisinin başarısı için tüm gücünü sahalara ve adaylarına kilitlemiş durumda. Partinin atom karıncası durmaksızın başarı çıtasını hem kendi hem ailesi hem de ekip arkadaşlarıyla birlikte sırtında taşımak ve taşın altına eli değil vücudunu sokmuş durumda.. Burada ki en büyük desteği ise yine güçlü bir kale olan Mehlika hanımdan geçiyor. Eşine olan derin sevgisi bağlılığı ve onun yılmaz bir savunucusu konumunda olan Mehlika Hanım bu durumdan hiçte şikâyetçi değil. Onun için önemli olan değerli eşinin yanında tüm desteğiyle varlığını sonuna kadar hissettiriyor. Hal böyle olunca da başarı kaçınılmaz oluyor.