EĞİTİM-SAĞLIK GÜNDEM KÜLTÜR-SANAT

AK PARTİ ULUÇAY “BİZ GÖNÜLLERİN ADAMIYIZ”

 

Başkan Uluçay seçim gezilerinde adeta atom karınca misali gönüllere girmeye devam ediyor. İşte başkanın gezdiği yerler ve izlenimleri “Erzincan İliç’teki maden ocağında meydana gelen toprak kaymasından etkilenen madenci kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, elim olayda herhangi bir can kaybı yaşanmamasını temenni ediyoruz. Bölgede arama kurtarma çalışmalarını sürdüren ekiplere kolaylıklar diliyoruz.

Yüce Rabbimiz ülkemizi, milletimizi ve tüm insanlığı her türlü afetten, kazadan ve musibetten muhafaza eylesin.

Afyonkarahisar Otizmliler Derneği Başkanı Fatma Kilci Kavas’ın ebediyete intikal eden ağabeyi Kıvanç Kilci ve Hemşerimiz Zeliha Uzun’un cenaze merasimine katıldık.Rabbim rahmeti ile muamele eylesin inşallah.

Birlik Vakfı

Milletimizin birlik ve huzur içerisinde kalkınması ve gelişmesi için önemli katkılar sunan, aynı zamanda şehrimize değer katan çalışmalara imza atan Birlik Vakfı’nı ziyaret ettik.

Samimi ve içten sohbetleri dolayısıyla Birlik Vakfı Başkanı Eyüp Aksoy’a ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim.

Semerkand Vakfı

Toplumumuzun eğitimden, ihtiyaçların giderilmesine kadar maddi ve manevi olarak her alanda dünyanın dört bir yanına hizmetlerini ulaştıran Semerkand Vakfı’nı ziyaret ettik.

İş birliği ve istişarelerle birlikte yapabileceğimiz çalışmalar hakkında hoş sohbet ettik. Nazik ev sahiplikleri ve hoş sohbetleri için Vakıf Başkanı Fahri Elibol ve üyelerine teşekkür ederim.

Ensar Vakfı

Şehrimizde ve ülkemizin birçok noktasında eğitime destek veren, gençlerimizin yetişmesinde büyük katkılar sunan Ensar Vakfı’nı ziyaret ettik.

Yapılan çalışmaları hakkında bilgiler alarak, kendilerine projelerimizden bahsettik. Nazik misafirperverlikleri dolayısıyla müdürümüz Emin Uz ve vakıf üyelerine teşekkür ederim.