EKONOMİ GÜNDEM POLİTİKA

AK PARTİ ULUÇAY “STK’LAR BİRLİKTEYİZ

ULUÇAY, “STK’LARIMIZIN ENERJİSİ VE BİZİM ETKİMİZLE GÜZEL ÇALIŞMALARA İMZA ATACAĞIZ”

AK PARTİ AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HÜSEYİN CEYLAN ULUÇAY GÜNLÜK PROGRAMI KAPSAMINDA BİR DİZİ ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ. ZİYARETLER SONRASINDA YAPTIĞI AÇIKLAMADA SİVİL TOPLUM KURULUŞLARININ ÖNEMİNİ VURGULAYAN ULUÇAY, “SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIMIZIN ENERJİSİ VE BİZİM YEREL YÖNETİMLERDEKİ ETKİMİZİ BİRLEŞTİREREK GÜZEL ÇALIŞMALARA BİRLİKTE İMZA ATACAĞIMIZA İNANCIMIZ TAM ALLAH’IN İZNİYLE” DEDİ.

AK PARTİ AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HÜSEYİN CEYLAN ULUÇAY GÜNLÜK PROGRAMI KAPSAMINDA BİR DİZİ ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ. ZİYARETLERDE ULUÇAY’A ÖNCEKİ DÖNEM ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANI PROF. DR. VEYSEL EROĞLU, KADIN KOLLARI BAŞKANI FERDA ERTÜRK, İL YÖNETİM KURULU ÜYELERİ VE TEŞKİLAT MENSUPLARI EŞLİK ETTİLER.

ULUÇAY VE BERABERİNDEKİ HEYET PROGRAM KAPSAMINDA TÜRK KIZILAY DERNEĞİ AFYONKARAHİSAR ŞUBESİ, YEŞİLAY DERNEĞİ AFYONKARAHİSAR ŞUBESİ, YETİM SEV VAKFI, AFYONKARAHİSAR SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİRLER ODASI’NI (SMMMO) ZİYARET ETTİLER.

ULUÇAY, “STK’LARIMIZIN ENERJİSİ VE BİZİM ETKİMİZLE GÜZEL ÇALIŞMALARA İMZA ATACAĞIZ”

ZİYARETLERİN ARDINDAN BİR AÇIKLAMA YAPAN ULUÇAY, “BUGÜN GÜNÜMÜZÜN BÜYÜK BİR ÇOĞUNLUĞUNDA SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIMIZI ZİYARET ETTİK. ÖNCELİKLE ŞEHRİMİZİN, TOPLUMUMUZUN GELİŞMESİNE VE BİLİNÇLENMESİNE ÖNEMLİ KATKILAR SUNAN SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIMIZA  BU VESİLE İLE BİR KEZ DAHA TEŞEKKÜR EDERİM. SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIMIZ İNSANİ YARDIMDAN SOSYAL HİZMETLERE, BAĞIMLILIKLA MÜCADELEDEN EĞİTİM VE YAŞAM STANDARTLARININ İYİLEŞTİRİLMESİNE, EKONOMİDEN SOSYAL HAYATA KADAR HER ALANDA AKTİF OLARAK HEMŞEHRİLERİMİZE HİZMET VERİYORLAR. BİZLERDE YEREL YÖNETİMLER OLARAK YENİ DÖNEMDE BİRLİKTE NELER YAPABİLİRİZ İLE DERTLENEN BİR GAYRETLE ÇALIŞIYORUZ. SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIMIZIN İHTİYAÇ VE TALEPLERİNİ GİDERMEK NOKTASINDA KENDİLERİ İLE HER AN HER ZAMAN İSTİŞARE HALİNDE OLDUK. YENİ DÖNEMDE DE ÜZERİMİZE DÜŞEN HER GÖREVİ MUTLAKA YERİNE GETİREREK KENDİLERİNE DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ. GELECEK NESİLLERİ ŞUURLU VE BİLİNÇLİ YETİŞTİRMEK ADINA DA PROJELERİMİZ OLACAK. SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIMIZIN ENERJİSİ VE BİZİM YEREL YÖNETİMLERDEKİ ETKİMİZİ BİRLEŞTİREREK GÜZEL ÇALIŞMALARA BİRLİKTE İMZA ATACAĞIMIZA İNANCIMIZ TAM ALLAH’IN İZNİYLE” DEDİ.