EKONOMİ GÜNDEM

BİR EFSANENİN VAROLUŞ HİKÂYESİ “ET-RAF”

Kadir Lüle ve Atılım Sevgi.. İki ortak iki uzman isim iki can.. İnanılmaz şekilde Şehrimizin güzide restorantı

ET-RAF ‘ın sahipleri..

Yaklaşık 2 yıl önce devraldıkları Etraf Restoran’ın iki değerli sahibi gerçekten hem gülen yüzleri hem de mutfaktan gelen alaylı tecrübelerini et ve et ürünlerinin asıl mekânı olan işletmelerinde tüm samimiyetleriyle gösteriyorlar. Etin en şık ve enfes hali kesinlikle bu ikiliden sorulur.

ET VE ET ÜRÜNLERİNİN VAZGEÇİLMEZİ

Steak House Et kültürünü ilimize nakış gibi işleyen mekân, en lezzetli ve en kaliteli eti değerli halkımıza sunarlarken, sizi çok özel hissettiren ve ailenizle birlikte kalabalık davetli çevrenizi de krallar gibi karşılıyorlar. Çocuklu ailelerin sabah kahvaltılarından tutunda, oyun alan parkları ve her biri birbirinden kaliteli garson ve çalışanlarıyla ET-RAF restorant SİZİ ÇOK DEĞERLİ HİSSETTİRİYOR.

Kahvaltı kültürüne yeni bir anlam ve soluk getiren mekânımızda SERPME KAHVALTI kişi başı ücret 90 TL. Son derece doyurucu ve serpme halindeki kahvaltı görenleri büyülüyor. Ekonomik fiyatları kaliteli ürünleri ve son derece organik malzemeleriyle ET-RAF alanında bir ilk olmanın da gururunu yaşıyor. Kadir ve Atılım Beyler mekânlarında birebir kendilerinin ilgilendiğini göstermekle kalmayıp, aynı zamanda müşteri memnuniyetinin de takipçisi oluyorlar. Yani anlayacağınız bir aile ve ev ortamında bu kadar rahat edebilir. Et ve Et ürünlerinin ana yurdunda doyurucu ve enfes lezzetleri tatmakla kalmayıp, keyfinizce hem açık hem de kapalı alanda misafirlerinizi gönlünüzce rahat bir ortamda ağırlamanın keyfini ET-RAF’ ta yaşayacaksınız. Dilerseniz kapınıza kadar siparişinizi getirtip etin lezzetini ailenizle paylaşabilirsiniz. Sipariş telefonları ise ;  0272 229 23 23