GÜNDEM

Büyükşehir İş Güvenliği İçin Toplandı

20.09.2022 12:14

Manisa Büyükşehir Belediyesi Eylül ayı olağan İş Sağlığı ve Güvenliği Kurul Toplantısı gerçekleştirildi. Kurulda, çalışanların iş sağlığı ve güvenliğinin korunması için sahada yapılan gözetimler ve çalışmalar hakkında bilgi verildi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürlüğü tarafından, Eylül Ayı İş Sağlığı ve Güvenliği Kurul toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı Sağlık İşleri Daire Başkanı Erhan İnce, Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanı Ersoy Vitaş, Kent Estetiği Dairesi Başkanı Hakan Göktaş, İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Harun Yıldız, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürü Fulden Özdemir, İSG Uzmanları, insan kaynakları ve çalışan temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda saha gözetimleri sırasında görülen tehlike ve risklerin kaynağında yok edilebilmesi için alınacak önlemler görüşüldü.

Personellerin çalışma alanlarında daha güvenli çalışması ve işten kaynaklı ortaya çıkabilecek kazaların engellenmesi için çeşitli çalışmalar yapılmasına karar verildi. >> RTURKAI.

About the author

aydemir

Add Comment

Click here to post a comment