POLİTİKA

ÇELİK “BAŞKANIN AYAK İZLERİNİ TAKİP EDİYORUZ”

Zabıta teşkilatının çalışmalarını basın mensuplarıyla paylaşan Zabıta Müdürü Taner Çelik konuştu;

“GÖNÜLLERE GİREN BAŞKANIMIZIN AYAK İZLERİNİ TAKİP EDİYORUZ”

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in direktifleriyle Afyonkarahisar’da yeni bir yapılanmaya giden Zabıta Müdürlüğümüzün çalışmaları basın mensuplarıyla paylaşıldı.

Zabıta Müdürümüz Taner Çelik, şehrimizdeki basın mensuplarıyla bir araya geldi. Gazete, internet medyası, radyo ve ulusal basın temsilcilerinin de katıldığı toplantıda Zabıta Müdürlüğünün son dönemde yapılan çalışmalar Zabıta Müdürü Taner Çelik tarafından detaylarıyla anlatıldı.

“HER TÜRLÜ TENKİT VE ÖNERİYE AÇIĞIZ”

Şehrimize hizmet etmek için gece gündüz çalıştıklarını söyleyen Zabıta Müdürümüz Taner Çelik, basından gelen her türlü görüş, öneri ve tenkitlere açık olduklarını ifade etti. Gönüllere giren Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in ayak izlerini takip ettiklerine dikkat çeken Taner Çelik, “Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek en büyük destekçimiz ve dayanağımız. Gönüllere giren Başkanımızın ayak izlerini takip ediyoruz. Ne talep ettiysek sağ olsun teşkilatımızın her zaman destekçisi oldu” dedi.

“DAHA YAŞANABİLİR AFYON İÇİN ÇABALIYORUZ”

Halkımızın en büyük şikâyet konusunun dilenciler olduğunu anımsatan Müdürümüz Çelik, bu konuda sahada gerekli mücadeleyi verdiklerini söyledi. Önümüzdeki süreçte zabıta teşkilatı olarak yeni bir vizyon oluşturacaklarını anlatan Çelik şöyle konuştu; “Simitçilerden tutun da ekmekçilere kadar yeni bir düzen, yeni bir soluk vizyon oluşturmaya çalışacağız. Bu konuda vatandaşlarımız da bizlerde sorumluluğumuzu bilmeliyiz. Daha yaşanabilir bir Afyonu birlikte oluşturmak için çabalıyoruz.”

TURİZM ZABITASINI OLUŞTURDUK”

Zabıta teşkilatını şehrimizin her bölgesinde olacağını kaydeden Çelik, “Belediye Başkanımızın emirleri doğrultusunda turizm zabıtasını oluşturduk. Yakın zamanda DSİ’nin karşısında bir karakol açacağız. Yine bölge karakol inşaatımız var. Belirli noktadan değil, şehre yayılan bir zabıta, olaylara çok daha yakın müdahale edebilen bir teşkilat göreceksiniz. Bu vesileyle bizlerden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e ve katılımlarınızdan dolayı siz değerli basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum” dedi.