Genel POLİTİKA

ÖZKAYA’DAN DİNAR ÇIKARTMASI

Milletvekilimiz Ali Özkaya Dinar İlçesi ziyaretleri kapsamında Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’yı makamında ziyaret etti.

Milletvekili Ali Özkaya’ya ziyaretinde Ak Parti İlçe Başkanı İdris Er ve yönetimi eşlik etti.

Ziyaretin ardından Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Milletvekili Ali Özkaya ve beraberindeki heyet ile birlikte ilçe Salı Pazarı’nda başlatılan revize çalışmalarını yerinde inceleyerek proje hakkında bilgi verdi.

Başkan Sarı, “Menderes Nehri Projemiz ile Salı pazarımızın etrafı daha güzel olacak”

Salı pazarında yapılan çalışmaların incelenmesinin akabinde pazar yerinin yanından geçen Menderes Nehri’ni inceleyen heyete Belediye Başkanı Nihat Sarı proje hakkında bilgi vererek Menderes Nehri Projesi’nin hayata geçtiğinde Salı Pazarı’nın etrafının güzel bir görünüme kavuşacağını belirtti.

Akabinde ise bakanlık tarafından onaylanan Millet Bahçesi projesinin yapılacağı Düden’de yerinde inceleme yapılarak proje ile ilgili istişarelerde bulunuldu.

Ziyaret sonrasında bir açıklama yapan Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, “Milletvekilimiz Ali Özkaya ilçemizi ziyaretleri kapsamında belediyemize ziyarette bulundu. Ziyaret sonrasında Salı pazarımızda başlatmış olduğumuz revize çalışmalarını yerinde inceleyerek projemiz hakkında bilgilendirme yaptık. Akabinde ise Düden’in bulunduğu alana giderek yapılacak olan Millet Bahçesi projesi için yerinde incelemelerde bulunduk. Milletvekilimiz Ali Özkaya sağ olsun yaptığımız ve yapacak olduğumuz tüm projelere gerekli desteği sağlıyor. Desteklerinden ve ziyaretlerinden dolayı Milletvekilimize teşekkür ediyorum” dedi.