EKONOMİ GÜNDEM POLİTİKA

CHP DE PARLAYAN YILDIZ “GÖKHAN GÜNAL”

CHP Afyon İl Başkanlığı STK’ lardan sorumlu başkan yardımcısı Gökhan Günal gerçekten CHP AFYONKARAHİSAR İL YÖNETİMİNE GEÇTİKTEN SONRA İNANILMAZ DEĞİŞİMLER YAŞANMAYA BAŞLANDI. Sıklıkla parti adına yapılan ziyaretlerde Gökhan Günal’ın samimiyeti gülen yüzü ve geniş çevresiyle birlikte partinin STK lar kısmında atağa geçmesi ve halka daha çok inmesi ise taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanıyor. İlimiz yayın kuruluşlarından KANAL 3 yönetimini de ziyaret eden VE İÇİNDE KENDİSİNİN DE BULUNDUĞU heyet fikir alışverişinde bulunurken Gökhan Bey ise yapılan ziyareti bakın nasıl özetlemiş ”İlimizin ulusal yayın kanalı Kanal 3 TV’yi ziyaret ettik. Kanal 3 TV’nin genel müdürü Sayın Adil Öge ’ye görevinde başarılar diledik ve Kanal 3 TV’nin yayıncılıktaki 14. Yılını kutladık. Gündeme dair karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Misafirperverlikleri için Sayın Adil Öge’ye, Sayın Selcen Dilek ÇÖYGÜN’e Sayın Hülya Kasnak’a ve Sayın Sagun Ismail’a teşekkür ederiz.

CHP DE GÖKHAN GÜNAL FARKINDALIĞI

CHP Afyon Milletvekili aday adayı Yalçın Görgöz diyor ki  Merkez İlçe Başkanımız Ömer AKYILDIZ, İl Gençlik Kolları Başkanımız Caner PEYNİRCİ, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanımız Sevgi TÜRKASLAN ve Yöneticilerimizle birlikte yenilenen ofislerinde hizmet vermeye başlayan İl Yönetim kurulu üyemiz Gökhan GÜNAL ve abisi Namık Kemal Günal’ı emlak ofislerinde ziyaret ettik.  Hayırlı olsun, bol kazançlar diliyorum.

CHP İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ Gökhan Günal’ı sanırım altta ki enfes dizelerde kendisini anlatan mısralarla başbaşa bırakalım.

35 yaş şaire göre yolun yarısı bana göre daha dün gibi neyse ki geride bıraktığım pişmanlıklar değil biriktirdiğim dostluklar arkadaşlıklar…

Demiş ya KAYAHAN usta kimsenin hakkını yemedim ki ben,

Doğru söylemiş…. Kimsenin hakkını yemedim ki ben. Ben Anadolu çocuğuyum. Böyle geldim dünyaya pişman da değilim. Başakları ellerimle büyütürüm ben

Başaklar eğilir ben eğilmem. Ben Anadolu çocuğuyum. Böyle geldim dünyaya

Pişman da değilim… Ne diyelim böylesine genç pırıl pırıl insanların siyasette sayılarının artması temennisiyle diyoruz.