EĞİTİM-SAĞLIK EKONOMİ GÜNDEM İLÇE HABERLERİ POLİTİKA

ARABACI” BENDE VARIM HİZMET YARIŞINDA”

Mustafa Enis Arabacı… Gerçekten ilimizde neredeyse son dönem kaliteli vasıflı aday profilinde deyim yerindeyse çıtayı başta tutanlardan. Değerli doktorumuz İyi Parti ailesine geçtikten sonra inanılmaz ses getirdi. Aslında siyaset düşünmüyordu ama aklında yaşadığı şehre yatırım hizmet sağlık alanında çığır açan adımlarla hem şehir ekonomisini hem de katma değer bazında daha çok insanların çalışması ekmek kazanmaları ve yaşadığı şehre hizmet etme kültürü ile yoğrulan çok değerli bir doktor..

İnsanlar onu siyasette görmek daha çok fayda sağlamak şehrin çıtasını daha da yukarılara taşımak için sürekli baskı yapıyordu ve değerli doktor bu dönem onları kırmadı İyi parti ailesinden BENDE VARIM sloganıyla bir çıktı ama tam çıktı siyaset dünyasına..

İYİ PARTİ’DE MUSTAFA ENİS ARABACI RÜZGÂRI ESMEYE DEVAM EDİYOR.

Yakın zamanda İYİ Parti’ye katılarak Milletvekili aday adayı olan Mustafa Enis Arabacı ile birlikte partiye gelen üye başvuruları da arttı. Özellikle Arabacı’nın memleketi olan Şuhut’ta üst düzey isimler partilerinden istifa ederek İYİ Parti’ye katılmaya başladı.

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, Seçim Koordinasyon Merkezi’nde bir basın açıklamasında bulundu. Bu açıklamanın başında partiye yeni katılan üyelere rozetleri takıldı. Partiye yeni üye olanların yakın zamanda İYİ Parti’ye katılması ile siyasette deprem etkisi yaratan Milletvekili aday adayı Mustafa Enis Arabacı’nın memleketi olan Şuhut İlçesi’nden gerçekleşmesi dikkat çekti.

Toplantıda başta Şuhut’un sevilen simalarından Milliyetçi Hareket Partili Belediye meclis üyesi Murat Dede hem meclis üyeliğinden hem de partisinden istifa ederek İYİ Parti’ye katıldı. Dede, parti rozeti takıldıktan sonra yaptığı açıklamada, şöyle dedi: “Bugün benim için kutlu bir gün. Buraya katılmamda emeği geçen Dr. Mustafa Enis Arabacı’ya teşekkür ediyorum. Gücüm nispetinde çalışacağıma söz veriyorum. Ben geçen sene bir rahatsızlık geçirmiştim bu benim ikinci hayatım. Artık var gücümle İYİ parti için çalışacağım” dedi.

Diğer yandan MHP Şuhut eski İlçe Başkanı ve Sanayici Çetin Çiftçi, emekli sağlık memuru Orhan Dönmez’de MHP’den istifa ederek İYİ Parti ailesine katıldı.

Mustafa enis arabacı ise bakın neler söylüyor “Tarih yazacağımız bu kutlu yürüyüşte ziyaret ve temaslarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Bugün de İYİ parti Dinar İlçe Merkezimizi ziyaret ettik. Bizleri büyük bir ilgiyle karşılayan İYİ Parti Dinar İlçe Başkanı Orhan Kürkçü başta olmak üzere partimizin tüm katılımcılarına çok teşekkür ederim. Parti ziyaretimizden sonra Dinar ilçe esnaflarımız ve vatandaşlarımız ile görüşmeler yaptık. Bu yolda birlikte İYİ’yiz.

ŞİMDİ ŞUHUT ZAMANI !

Bugün baba ocağım Şuhut’un İYİ Parti İlçe Başkanlığını ziyaret ettik. Şuhut’un bendeki yeri her zaman farklıdır. Partimize katıldığım günden itibaren desteklerini eksik etmeyen İYİ Parti Şuhut İlçe Başkanı Müzahir Özaşkın, İlçe Yönetimi ve tüm Şuhut halkına destekleri ve ilgileri için çok teşekkür ediyorum.

ŞİMDİ DAZKIRI ZAMANI

Ve son olarak Enis Arabacı heyeti partilerinin Dazkırı başkanlığını ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundular Arabacı burada” İYİ parti Dazkırı İlçe başkanlığımızı ziyaret ettik. Başta Dazkırı İYİ parti ilçe başkanımız Metin Özbay olmak üzere tüm yönetime ve üyelerimize başarılar diliyorum. Şimdi Afyon Zamanı! Dedi.