GÜNDEM

Gaziler Ve Aileleri Yemekte Ağırlandı

20.09.2022 11:07

19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Manisa Valisi Yaşar Karadeniz’in ev sahipliğinde gaziler ve aileleri onuruna yemek programı düzenlendi. Programa katılan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Palabıyık da Gaziler Günü’nü kutladı.

19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle Manisa Valisi Yaşar Karadeniz ve eşi Zehra Karadeniz’in ev sahipliğinde gaziler ve aileleri onuruna yemek programı düzenlendi. Manisa Ordu Evi’nde gerçekleştirilen yemeğe Manisa Milletvekilleri Murat Baybatur ve Semra Kaplan Kıvırcık, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Sebahattin Kalkan, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Zafer Tombul, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Palabıyık, Adalet Komisyonu Başkanı Şahap Mutlu, MHP İl Başkanı Murat Öner, Vali Yardımcıları, Kaymakamlar,, Belediye Başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Şehit ve Gazi Dernek Başkanları, Gaziler ve aileleri katıldı. Yemek programında konuşan Garnizon Komutanı Tuğgeneral Sebahattin Kalkan günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yaptı.

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz ise yaptığı konuşmada, yemeğe katılan gaziler ve ailelerine teşekkür ederek Gaziler Günü’nü kutladı. >> RTURKAI.

About the author

aydemir

Add Comment

Click here to post a comment