EĞİTİM-SAĞLIK EKONOMİ GÜNDEM POLİTİKA

İYİ PARTİ YAĞCI” BİZ SÖZÜ NAMUS BİLİRİZ

Yağcı’dan Çarşı Esnafına Değişim Sözü

İYİ Parti Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, yaklaşan yerel seçimler dolayısıyla tempolu bir kampanya yürütüyor. Kapsamlı seçim çalışmaları çerçevesinde, Alper Yağcı ve beraberindeki ekip, bölge esnafının nabzını tutmak üzere Belediye şehir çarşısı ve Bedesten çarşısını ziyaret etti.

İYİ Parti İl Yönetimi ve Merkez İlçe Başkanı İzzet Köken ile birlikte, yönetim kurulu üyeleri de Alper Yağcı’ya eşlik ederek desteğini gösterdi.

Başkan adayı Alper Yağcı, esnaf ziyaretleri sırasında yaptığı konuşmalarda çarşıların ilgi görmemesine ve esnafın yaşadığı zorluklara vurgu yaptı. Bir zamanların parlayan yıldızı olan şehir çarşısı ve Bedesten çarşısının şimdilerde ihmal edilmiş durumda olduğuna dikkat çekti.

BİZ SÖZÜ NAMUS BİLİRİZ

Yağcı, Bir zamanlar ilimizin gözde iki çarşısı olan belediye şehir çarşısı ve Bedesten çarşısı ilgisizlikten bitap durumda. Şehri bir iki caddeden ibaret gören belediyemiz bölge esnafını unutmuş durumda. Buradan sormak isterim en son ne zaman bu çarşılarımızı gezdiniz esnafımızı dinlediniz, derdini sordunuz. Günlerdir siftah etmeden akşam evine giden esnafımıza buradan seslenmek istiyorum. Bekleyin az kaldı, artık değişim zamanı. Bu değişimi yapacak olan esnafımız, emeklimiz, işçi kardeşlerimiz, haklarını yenen belediye çalışanlarımız. Hiç merak etmeyin 1 Nisan sabahı bambaşka bir belediye sizi karşılayacak. Tüm kesimlere iletişim kanalları açık bir belediyeyi artık siz yeni baştan inşa edeceksiniz. Bu şehirde otopark sorununu ve trafik sorununu çözebilecek tek başkan adayı benim. Bu güne kadar yapamayacağım hiçbir şeyin sözünü vermedim. Biz sözü namus biliriz. Gerçek ülkücü yapamayacağı şeyin sözünü vermez” dedi.