GÜNDEM SON DAKİKA

KUMARTAŞLI YENİDEN GÖREVDE

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanlığı 7 Olağan Genel Kurul Toplantısı Korel Termal Otelde gerçekleştirildi. 378 üyenin 278’inin katıldığı genel kurulda Gazi İsmail Kumartaşlı oy birliği ile yeniden Şube Başkanlığına Seçildi.

Dernek Genel Kurulu Sonrasında Şehit Aileleri ve Gazilerin Buluştuğu Öğlen Yemeğinde Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Numan YÖNER, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb.Tolga YAĞAN,  İl Emniyet Müdürü Mahmut AY , Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, şehit Aileleleri ve gaziler Eşlik Etti.

Kumartaşlı yaptığı konuşmada da şu görüşlere yer verdi “ Derneğimiz Afyonkarahisar Şube Başkanlığı Türkiye’de birlik ve beraberlik yönünden tek şube olma özelliğini korumaktadır. Buradan Bir konu hakkında teşekkürlerimi sizlere sunmak isterim. 4 Ocak 2024 tarihinde Genel merkezimizin kararı olan üye aidatının 300 TL olduğunu sizlere duyurduk. Bu gün 4 Şubat 2024 tarihi itibarıyla bir ayda 378 üyeden yaklaşık 230 ü fazla fazla bağış yaparak ödedi. Geçmiş yıllardan ‘da hiç üye aidatı alacağı kalmadı. Bu gösteriyor ki sizler bu derneğe sahip çıkıyorsunuz.

Bir Ricam da sizlerden Derneğimizin Sosyal Medya Hesaplarını Takip Etmeniz. Bakıyorum Bizim üyelerimiz haricinde herkes bizi takip ediyor. Sosyal Medya hesaplarımızdan sadece derneğimiz ile ilgili konuları paylaşmaktayız.

Değerli üyelerimiz bizler sizlere hizmet etmeye çalışırken bizlere desteklerini hiç esirgemeyen kapılarını sonuna kadar açan Afyonkarahisar Valisi Sayın Kübra Güran YİĞİTBAŞI’na Garnizon Komutanımız Tuğgeneral Osman ALP ve Numan YÖNER’e tüm Askeri birlik komutanlarına tüm kurum kuruluş müdürlerine ve personeline teşekkür eder. Benim her zaman yanımda olan her faaliyetimi destekleyen eşime şükranlarımı sunarım.

Acısıyla tatlısıyla 3 yıllık bir dönemi geride bıraktık Memleketimiz için sizler için iyi bir şeyler yapmaya çalıştık haklarınızı helal ediniz benden yana da helal olsun. Sözlerime son verirken Aziz Şehitlerimize Allahtan Rahmet Gazilerimize Sağlık diliyor vatan savunmasında bize görev düşecek olursa canımızı seve seve vereceğimizi bildiririz. Sağ Olun Var Olun” dedi..