EKONOMİ GÜNDEM POLİTİKA

ULUÇAY’DAN MAREŞAL SAKİNLERİNE MÜJDE

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi’nde mahalle sakini kadınlarla buluştu. Burada konuşan Uluçay mahalle sakinlerine müjde vererek, mahallede diş hekimliği hizmetinin başlayacağını duyurdu.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi’nde mahalle sakini kadınlarla buluştu. Programda Uluçay’a il başkan yardımcıları, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz ve teşkilat mensupları eşlik ettiler.

Uluçay’dan müjde; Diş hekimliği hizmeti başlıyor

‘Kadınlarla Büyük Afyonkarahisar Yolunda’ programı kapsamında kadınlara projelerini anlatan Uluçay, “Yeni dönemde gerçekleştireceğimiz yatırımlarımızın  %50 – %53’lük kısmını kadınlarımıza ve gençlerimize yönelik projelere ayırdık. Bu projeler arasında büyük mahallelerimiz başta olmak üzere tüm mahallelerimize aile yaşam merkezleri inşaa edeceğiz. Bu merkezler içerisinde konferans, toplantı, sporsal aktivite, sosyal aktivite yapılabilecek ve hukuki danışmanlık hizmetlerini de barındıracak. Burada bir müjdeyi de siz kıymetli mahalle sakinlerimize duyurmak istiyorum; Mareşal Fevzi Çakmak Mahallemizde sizlerin talebi üzerine diş hekimliği hizmeti verilmeye başlanacak. Sağlık ocağının üst katında verilecek olan diş hekimliği hizmeti mahalle sakinlerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Uluçay sözlerine şöyle devam etti; Hizmet odaklı çalışma anlayışımızla önceki dönemlerde yapılan yatırımları daha da güçlendirerek güzelleştireceğiz. AK Parti ile özdeşleşen sosyal belediyecilikte yeni bir dönemi daha hep birlikte başlatacağız. Güçlü, etkili ve yetkin, çok yönlü ve donanımlı, diri ve derinlikli hizmet odağımızla yapılan bugüne kadar gerçekleştirilen tüm yatırımları koruyacak üstüne de daha iyilerini koyacağız. Biz her zaman söylediğimiz gibi kadim şehrimiz Afyonkarahisar’ı birlikte yöneteceğiz.

 

Mahalle sakini kadınların yoğun katılımı ile gerçekleşen ‘Kadınlarla Büyük Afyonkarahisar Yolunda’ programı soru cevap şekilde devam etti. Talepleri not alan Uluçay katılımları için kadınlara teşekkür etti.

 

Uluçay, programın ardından Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi Kadın Kültür Evi’nin birimlerini ziyaret ederek kurum sorumlusu Hilal Büyükben’den bilgi aldı.