GÜNDEM POLİTİKA SON DAKİKA

MHP NİN “GENÇ” ADAYI GÖZ KAMAŞTIRIYOR.

Bu dönem gerçekten MHP Partisinden aday adayı olan Yücel genç inanılmaz şekilde çalışıyor ve her yerde onu görmek çok mümkün..

Sıklıkla yaptığı ziyaretlerde ailesini de yalnız bırakmayan Genç aday hem partisinin hem de vatandaşın gönlünde taht kurmuş durumda. Bizim de dikkatimizi çeken bu aday daha önceki profil adaylara hiç benzemiyor. Şimdi sizlere ziyaretleri dizisinden oluşan haberleri aktarıyoruz.

Milliyetçi Hareket Partisi 28. Dönem Milletvekili Aday Adayı Yücel GENÇ iftar yemeğinde Ticaret Borsası yönetimi ile bir araya geldiler.

Ticaret Borsası Mehmet MÜHSÜRLER ve yönetimi ile Afyonkarahisar Serbest Muhasebe ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Erdal SAYAR da hazır bulunduğu yemekte Aday Adayı GENÇ ‘’ öncelikle bugün iftar programında emeği geçen başta Ticaret Borsası Başkanım Mehmet MÜHSÜRLER ve yönetimine teşekkürlerimi sunuyorum. Aday Adaylığımı açıkladığım günden bu güne kadar benden desteğini esirgemeyen Ticaret Borsası Başkanım ve yönetimine yakın ilgi ve alakalarından dolayı da ayrıca teşekkür ederim. Ziyaretlerimiz her gün devam ediyor. Odalar, dernekler ve halkımız ile bir araya geliyoruz. Partimize ve şahsıma olan yoğun ilgi ve teveccühleriyle karşılaşıyoruz. 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimler ilimiz ve ülkemiz için milat niteliği taşımaktadır. Genel Başkanımız Dr. Devlet BAHÇELİ Bey’in ifade ettiği gibi Yeni Yüzyılda Güçlü Devleti Hep Birlikte Kuracağız. İnşallah Güçlü Devletin Temellerini de yapılacak seçimlerde en az 3 Milletvekili ile Afyonkarahisar’dan başlatacağız. Güçlü MHP Güçlü Türkiye İdeallerimizi ve Geleceğin Lider ülkesinin inşasını beraber yaşayacağız. ‘’ dedi.

GENÇ FUTBOLCULARI UNUTMADI

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Yücel Genç, Afyonkarahisar 2. Amatör küme B grubunda mücadele eden Ataköy Gençlikspor ile Halımoru Gençlikspor maçı öncesinde her iki takım futbolcularına da baklava ikramında bulundu.

Hafta sonu oynanan ve Halimoru Gençlikspor’ un 1-0 üstünlüğü ile tamamlanan maç öncesinde stada giden MHP Milletvkili Aday Adayı Yücel Genç önce her iki takıma da başarılar diledi sonra baklava ikramında bulundu.. Genç yaptığı açıklamada, ‘ Ülkemizde sporun gelişmesi için öncelikle yerel liglere önem vermemiz gerekiyor. Yerel liglerde ve altyapılarda başarılı sporcular yetiştirdiğimizde ülke sporumuzda gelişecektir. Şu anda burada mücadele eden çocuklarımıza destek verdiğimizde çok daha iyi yerlere geleceğimize inanıyorum’ dedi.

Yücel Genç’in maç öncesinde baklava ikramına her iki takım oyuncuları da memnuniyetlerini dile getirdiler.

YÜCEL GENÇ AVUKATLARI YALNIZ BIRAKMADI

“5 Nisan Avukatlar Günü” dolayısıyla Afyonkarahisar’da Baro tarafından tören düzenlendi. Törene katılan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Yücel Genç, tören sonrasında yaptığı açıklamada, tüm Avukatların Gününü kutladı.

Avukatlar Günü dolayısıyla Afyonkarahisar Baro Başkanlığı tarafından Kocatepe Parkı Atatürk Anıtı’nda tören düzenlendi. Şahin ve yönetim kurulu üyeleri Atatürk Anıtına çelenk sundu. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Başkan Şahin, bir konuşma yaptı. Şahin, 5 Nisan Avukatlar Günü’nde, deprem felaketinde kaybedilen on binlerce yurttaşın ve 121 meslektaşlarının acısını bir kez daha yüreklerinde hissettiklerini söyledi. Şahin, “Deprem bölgesindeki barolarımıza kayıtlı 17 bin 964 avukat ve 3 bin 762 stajyer avukat meslektaşımız, depremin sonuçlarından doğrudan etkilenmiştir. On bine yakın meslektaşımızın ev veya ofislerinde ağır hasar meydana gelmiştir” diye konuştu

GENÇ: AVUKATLAR ÇOK ÖNEMLİ BİR GÖREV ÜSTLENİYOR

Program sonrasında sorularımızı yanıtlayan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Yücel Genç,  ‘Hukukun üstünlüğünün sağlanması aşamasında avukatların önemli bir görev üstlendiklerine dikkat çekti. Genç,  , “Türkiye Cumhuriyeti dünyada yaşanan değişimlere açık, evrensel değerleri önemseyen yapıda, çağdaş uygarlık düzeyine ulaşmayı her alanda sürdüren demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir. Hukuk devleti kavramı içindeki adalet ve demokratik laik sistemin temel taşlarından olan yargı ile savunma hakkının uygulayıcısı avukatlık müessesesi birbirlerine sıkı sıkıya bağlıdırlar. Hukukun üstünlüğünün sağlanması ve kamu vicdanının razı olacağı şekilde adaletin tecelli etmesi yönünde gayret gösteren avukatlarımızın Avukatlar Günü’nü kutluyor ve meslek hayatlarında başarılar diliyorum.” diye konuştu.