GÜNDEM POLİTİKA

ULUÇAY” ŞAHLANIŞ DÖNEMİ BAŞLIYOR”

“AK PARTİ’NİN ADAY ADAYLARI TÜRKİYE’Yİ ŞAHLANIŞ DÖNEMİNE HAZIRLIYOR”

AK Parti milletvekili aday adayları şehrin dört bir yanını karış karış gezerek çalışmalarını sürdürürken hem gönül alıyor hem de Türkiye’yi şahlanış dönemine hazırlıyorlar.

 

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı milletvekili aday adayları sahada yoğun bir tempoyla çalışmalarını sürdürüyor. İlçe ilçe belde belde köy köyü ziyaret eden aday adayları vatandaşlarımızın gönlüne giriyor… Sıkı bir çalışma temposuna giren aday adayları hükümetin projeleri ile birlikte Türkiye Yüzyılı vizyonunu vatandaşlara anlatıyor.

“2023, 15 seçimden zaferle çıkan AK Parti’nin yeni zaferinin adıdır”

Çalışmalara ilişkin bir açıklama yapan AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay şöyle konuştu; bizler AK Parti’nin neferleri olarak 2023 seçimlerini çok önemsiyoruz çünkü 2023 Türkiye yüzyılının başlayacağı bir dönemdir. 2023 şahlanış dönemidir. 2023 geçtiğimiz 15 seçimden zaferle çıkan AK Parti’nin yeni bir zaferinin adıdır. Biz de hasta olan bu hafta sonunu listeler açıklandıktan sonra aynı şevk ve heyecanla Afyonkarahisar’ın dört bir yanında çalışarak bu listelerin arkasında durmaktır. Vatandaşlarımıza göstermiş oldukları teveccühlerden dolayı çok teşekkür ediyorum.