GÜNDEM

Millet Bahçesinde İmzalar Tamam

MİLLET BAHÇESİNDE İMZALAR TAMAM

SOSYAL TESİSLER VE BİNALARIN YAPIMINA BAŞLANACAK

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in seçim vaatlerinden olan Millet Bahçesi’nde önemli bir aşama daha kaydedildi. Milli Savunma Bakanlığımızın destekleriyle Garnizon Komutanlığımızda demir yolu hattı sınır olmak kaydıyla Adnan Menderes Bulvarı’na bakan kısım, Millet Bahçesi olacak. 80 bin metrekare alanda yapılacak binalar ve sosyal tesislerin protokolü, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ile İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Osman Alp arasında imzalandı.

ŞEHRİN KALBİNDE CAZİBE MERKEZİ OLACAK

Afyonkarahisar’a muhteşem millet bahçesi kazandıracaklarını söyleyen Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, protokolün hayırlı olmasını diledi.

Başkanımız, ’Sağ olsun Milli Savunma Bakanımız Hulusi Akar’ın destekleriyle Garnizon Komutanlığımıza ait anayol güzergahı üzerindeki 80 bin metrekarelik arazinin tahsisi daha önce yapılmıştı.Şimdi de Belediyemiz ile İkmal ve Garnizon Komutanlığımız arasında Millet Bahçemizin içerisinde yer alacak sosyal tesisler ve binaların yapımı için kolları sıvadık. Millet Bahçesi içerisine peyzaj düzenlemeleri için Park Bahçeler Müdürlüğümüz tarafından kısa sürede ihaleye çıkılacak. Millet Bahçemiz, Yürüyüş yollarıyla bisiklet yolları, piknik alanları, panorama alanı, botanik bahçeleri, spor alanları, süs bahçeleriyle şehrin kalbinde adeta bir cazibe merkezi olacak’ diye konuştu.

>> RTURKAI.