GÜNDEM

İlçemizde Yayalara Öncelik Duruşu, Hayata Saygı Duruşu Etkinliğimizi Gerçekleştirdik

İlçemizde Yayalara Öncelik Duruşu, Hayata Saygı Duruşu Etkinliğimizi gerçekleştirdik
Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı İlçemizde ’Trafikte Her Yıl Daha İyiye’ sloganı doğrultusunda ’Yayalara Öncelik Duruşu, Hayata Saygı Duruşu’ sloganıyla yaya önceliğine yönelik farkındalık etkinliğine katıldı.
Şehit Süleyman Şahin İlkokulu önündeki Yaya geçidinde Dinar Kaymakamımız Kemal Duru, Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı ve beraberindeki heyet, geleceğin bilinçli yaya ve sürücüleri ile birlikte yaya geçitlerinde Ay Yıldızlı Türk Bayrağımızla buluşarak trafikte yaya önceliğine dikkat çekti.
Dinar Kaymakamımız Kemal Duru, Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, beraberindeki heyet ve öğrencilerimiz yaya geçidini kırmızı ve beyaz renge boyadı.
’BELEDİYEMİZ TARAFINDAN TÜM OKULLARIMIZIN ÖNÜNDE YAYA GEÇİDİ BOYAMA ÇALIŞMASI VE OKUL GEÇİDİ UYARI LEVHALARI ASILDI’
Etkinlikte bir konuşma yapan Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, ’Geleceğimizin duyarlı sürücüleri ve yayaları ile bir aradayız. Belediyemiz ekipleri tarafından ilçemizde bulunan okullarımızın tamamının önüne yaya geçidi çalışması ve okul geçidi levhası çalışmaları tamamlandı. Sürücülerimizi yayalarımızın geçtiği noktalarda dikkatli olmaya davet ediyorum.’ dedi. >> RTURKAI.