EKONOMİ GÜNDEM

SANAYİNİN GÜLÜ “ BEKİR USTA”

Gerçekten onun yapmış olduğu köfteleri ve ciğerleri yemediyseniz çok şey kaybetmişsiniz demektir. Köşe başı Köfte olarak ünlenen dostumuzun bir elinde on maharet desek abartmış olmayız.

Son derece lezzetli menüleri ve samimi yüzü ile müşterileriyle kurduğu diyalogdan tutun da siparişlerine verdiği önemle ustamız adeta sanayinin gülü..

Özellikle hijyenik ürünlerden tutunda yerinin temizliği ve ailelerin sıklıkla tercih noktası olması da ayrı bir takdir konusu. Dükkanında her taraf pırıl pırıl Usta köfteci Bekir usta ise kendi evinizde yemek yermişcesine sizin her türlü ihtiyacınızı yerine getirmek için etrafınızda dört dönüyor.

Sanayi cami yanında tam köşede yerini alan değerli dostumuz emekçi ve lezzetli ürünleri sizlere sunarken çok cömert.Bekir ustamız bu şirin yerde insanların hem karnını doyuruyor hem de onlarla keyifli sohbetlerde çay içmenin keyfini sunuyor.Bizden size tavsiye mutlaka gidin oradan bir köfte dahası bir ciğer veya aklınıza ne yemek gelirse onu isteyin Eminiz ki ikinci adresiniz kesinlikle orası olacaktır.