GÜNDEM POLİTİKA

TDP’DE KONGRE HEYECANI

TDP İl Başkanı Uysal güven tazeledi. TDP 1. Olağan kongresini gerçekleştirdi

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkan Yardımcısı Gülnur Kamaşak, partisinin 1. Olağan il kongresi için Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret etti. Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkan Yardımcısı Gülnur Kamaşak’ı TDP İl Başkanı Kadir Uysal ve çok sayıda partili karşıladı.

Saat 15:00’da başlayan kongrede 17:00’a kadar oy kullanma süreci tamamlandı. Oyların sayılmasıyla birlikte TDP Afyonkarahisar İl Başkanı Kadir Uysal güven tazeleyerek yeniden il başkanı seçildi.

SARIGÜL 26 AĞUSTOS’DA KOCATEPE’DE OLACAK

TDP Afyonkarahisar İl Başkanı Kadir Uysal kongre ile ilgili açıklamalarda bulanarak; “Öncelikle Genel Başkan Yardımcımız Gülnur Kamaşak Hanım kongremize teşrif ederek bizleri onurlandırdı kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. 1. Olağan kongremi gerçekleştirdik. Öncelikle bizlerden desteklerini esirgemeyen başta Sayın Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül olmak üzere tüm partililerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Genel Başkanımızın Mustafa Sarıgül ile kongre sonrası yaptığımız görüşmeyi sizlerle paylaşmak istiyorum. Genel Başkanımız Sayın Sarıgül daha önceki açıklamalarında sözünü verdiği belirttiği gibi 26 Ağustos günü Allah’ın izniyle Afyonkarahisar’da Kocatepe olacaktır. Bizlerde tüm partililer ve tüm Afyonkarahisar halkı olarak genel başkanımız ile birlikte her yıl Büyük Taarruzun başlangıcı Kocatepe’de bir araya gelmekten onur duyacağız” dedi.

KAMAŞAK; “AFYONKARAHİSAR’DA BÜYÜK BİR İVME YAKALADIK”

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkan Yardımcısı Gülnur Kamaşak ise ziyarette yaptığı açıklamada, TDP’nin bütün insanları kucaklayan bir kitle partisi olduğunu söyledi.

Genel Başkan Mustafa Sarıgül öncülüğünde Türkiye’de birçok ilde teşkilatlandıklarını dile getiren Kamaşak, şöyle konuştu:

“Kurultayımızı da kısa sürede gerçekleştireceğiz. Teşkilatlarımızın kurulduğu il ve ilçe başkanlarımız büyük gayret ve özveriyle sahada çalışmalarını sürdürüyor. Afyonkarahisar’da da büyük bir ivme yakaladık. 26 Ağustos’ta da Genel Başkanımız Afyonkarahisar’a bir ziyaret edecek. Kocatepe’de güzel bir program düzenlenecek. Bizde, il başkanımızla buradaki programı istişare ettik.”