GÜNDEM POLİTİKA SON DAKİKA

‘’TÜM KALPLERE DOKUNACAĞIZ!’’

Saadet Partisi’nin Millet İttifakı işbirliğiyle Cumhuriyet Halk Partisi listelerinden Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın oldu.

Fatih Aydın yaptığı açıklamada şunları söyledi;

‘’Siyasi partiler birbirinin düşmanı değil rakibidir. Siyaset tüm vatandaşlarımıza bir hizmet etme aracıdır. Bu anlayışla Afyon’umuzda çalışmalarımızı yaparken düşüncesi, görüşü, yaşam tarzı ne olursa olsun bütün vatandaşlarımıza hizmet etmeyi esas alacağız.

Biz her zaman için ülkemizin hayrına hareket ettik. Kutuplaştıran, ötekileştiren, ayrıştıran değil birleştiren, kucaklayan, özellikle sevgi ve umut aşılayan bir dille ve yaklaşımla çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz.

Hemşerilerimizin sorunları belli, sadece eleştiren değil aynı zamanda çözümü ortaya koyan, milletimizin yaralarına merhem olacak projelerimizle, vaatlerimizle siyasetimizi yapacağız. CHP Milletvekili adayları olarak Afyon’umuzu en güzel şekilde temsil etme gayreti içerisinde olacağız. Tüm adaylarımızla birlikte sahada tüm kalplere dokunacak çalışmaları ortaya koyacağız. Millet İttifakı olarak Afyon’umuzda tüm vekillikleri alacağız.

14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek seçimlerin ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyor, bu seçim yarışında tüm partilerdeki vekil adaylarımıza başarılar diliyorum.’’ dedi.