Genel

ÜLKÜCÜYÜM DİYEN HERKESE KAPIMIZ AÇIKTIR

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar Basın ve Sosyal Medya Birim Başkanı Mhp Afyonkarahisar İl Yönetim Kurulu Üyesi Sabri Duysak Partimizin 50. yıl münasebetiyle Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’ nin partimizden ayrılarak biz hala ülkücüyüz diyen gruplara yaptığı konuşmayı siz kamuoyuyla paşlamak istiyorum.
Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli Konuşmasında; aramızdan bir vesileyle kopup giden, gözü Üç Hilal’de kalan, ‘bir hatadır yaptık’ diyen, samimi pişmanlık yaşayan, yuvasının özlemini çeken, ‘ülkücü ülkücünün kurdu değil yurdudur’ diyen her kardeşimle, her dava arkadaşımla helalleşmeye hazırım. Onlara sadece kapımızı değil, gönlümüzü de açıyorum. Küsen, kızan, kırılan kardeşlerime diyorum ki, kavuşmak için ‘Vazgeçilmez Yeminle 50 Yıllık’ emanet hepimize yetecek, ülkümüz hepimizi kucaklaştırmaya kafi gelecektir dedi.
Duysak Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli Ülkücüyüm diyen herkesin yuvası olan Milliyetçi Hareket Partisine yani öz yuvalarına dönmeye davet ettmiştir. Bu sese kulak verip Ülkücü olan öz kardeşlerimizin yuvalarına dönmelerini bekliyoruz dedi.